Květen 2012

ANGLIE! ONE DIRECTION! Těším se na tebe!!! ♥

27. května 2012 v 11:13 | Dominikísek-Dominika Nováková |  One Direction
Kdo mě zná, ví, že jet do Anglie... to je pro mě SAKRA NĚCO!!! S nim o tom vážně dlouho a nikdy bych nevěřila, že se mi to splní, alespoň ne takhle brzo. Ano, plánovala jsem to... ale já jedu UŽ ZA 4 HODINY!!!! ♥ :-)

Jo, moji chuť k tomuto místo má alespoň malé dočinění (fajn, trošku větší) obliba britské skupiny One Direction, avšak momentálně jsou stejně v Americe, takže se aspoň nebudu všude běhat a otáčet se jako střelná, jestli je náhodou někde nespatřím. A tak si můžu v klídku projít každou pamatáku a snad nakoupím vše, co mi udělá radost. ;)


Fakt se těším a malou ironií je, že ještě nemám sbaleno, ale...tak dopíšu tenhle článek a vrhnu se na to. ;)

Pokud znáte od One Direction písničku One thing, pak jistě víte, že jí točili v Londýně. No a já, protože do Anglie/Londýna nebudu nejspíš jezdit nějak často a pravidelně, tak jsem připravená na jeden úkol, který jsem si sama zvolila - "Cesta do Londýna, aneb po stopách One Direction". :-) A ne, nejsem posedlá, je to moje záliba. Záliba, na kterou se neuvěřitelně těším. :-)

A jak to vůbec bude probíhat? Za prvé, přidávám videoklip.

Jelikož každý Directioner, mezi které se řadím, zhlédnul toto video hned v první den jeho přidání alespoň 7x, aby mohl "zpracovat všechny emoce" :D a nádherně "zmapovat trasu", kudy jeli/kde byli.

Né, opravdu, dnes jsem video zhlédla po 78. :D (Odhadný číslo) A několik přehrání jsem věnovala pozornost pozadí. (Ačkoli to bylo velmi obtížné, přehlížet kluky.) ;D

Našla jsem si ještě několik dalších fotek, které jsem si přetáhla do mobilu, zjistila si názvy ulic a náměstí, kde bylo One thing točeno a další.

(Jedna malá ukázka. Fotky jsem hledala i z různých úhlů, aby vše bylo přesné.) ;)

Teď si ty místa chci sama nafotit. :-)

Uvidím, jak to dopadne.

poKRESLOVÁNÍ ZVÍŘÁTEK

24. května 2012 v 18:39 | Dominikísek-Dominika Nováková |  DRAWING
Při úterním doučování jsem neodešla jen s novými poznatky z matiky, ale také s dřevěnými přívěšky pro maturanty. :-)
Domluvila jsem se totiž s mojí opravdu velmi oblíbenou učitelkou (a to to vlastně ani pořádně není moje učitelka), že jí malé přívěšky dozdobím a nadepíši názvem třídy, pro kterou jsou určeny.

Ona si oddychla, protože má o práci míň a já se začala těšit, že mám aspoň co dělat. Takže báječná kombinace.

Většinu zvířátek jsem zkrátka jednoduše přetřela anilinkamy.KRESBA: Klučina

21. května 2012 v 21:25 | Dominikísek-Dominika Nováková |  Kresby
Dneska jsem doděla v zušce obrázek, který dělám od minulé hodiny. Však se to stihlo taky rychle, neumím stínovat, ani si pořádně "rozložit" stavbu těla :D , takže zbytek šel vlastně docela rychle. :D

Ikdyž to je technicky nemožné, ... chtěla bych jeho vyzáblé nožičky. :D :D :D :D

(Akorát mě štve - nemůžu si pomoct - že mi tim výrazem připomíná Martina Haricha... ne, toho jsem nekreslila :D)RECENZE: PŘÍPRAVKY NA VLASY

12. května 2012 v 14:33 | Dominikísek-Dominika Nováková |  Články
Ačkoli to je zvláštní záliba, je to moje záliba. Kvůli dřívějšímu barvení a 8.třídě jako blondýna jsem si totálně zničila vlasy.
Teď už mám naštěstí absolutně svoji barvu a zdravé vlasy, ale během té doby jsem si stihla vytvořit "koníček".
Vlastně se to tak pořádně nedá brát, ale je to věc, která mi dělá radost. :-)
Pravidelně si nakupuji spousty přípravků na vlasy. Teď nemyslím laky, či nějaké vodičky na objem, dokonce ani ne nějaké ochranné před žehlením (který přesto i tak samozřejmě mám).
Jsou to převážně různé "repairy", či na rozčesávání a musím říct, že jsem ji už tolik odzkoušela, že se lidem podívám na vlasy a doporučím jim přípravek, který by jejich "vlas" potřeboval.

U některých přípravků jsem zůstala, protože jsem zkrátka narazila na ty, co umějí SAKRA dělat zázraky, ale i tak nakupuji nové a ještě novější, protože je to něco... co mě vážně baví!

Většinou je nakupuji z fleku v supermarketech, ale teď jsem zkusila i něco z ORIFLAMEU.

Speciální hair repair tekutina pro obnovu vlasů, na suché, poškozené a roztřepené konečky.
Tekutinu nalejete do rukou a prolnete jí vlasy. Bez oplachování. Zatím funguje průměrně. Podobnou mám od gliss kuru.
Uvidím po delším používání.


Ochranná maska na vlasy na UV záření. Popravdě, ještě jsem jí neotevřela šetřím si jí na vedra, do té doby používám jiné. ;)


Trošku pryč od vlasů - už v katalogu mi tyhle sprcháče nehorázně voněly, naštěstí ani "na živo" nezklamaly, vůně je snad ještě hezčí. :-)

Tento přípravek nemám z ORIFLAMEU, ale normálně z DM, docela novinka - jakožto PĚNA do vlasů bez oplachování.
Černý GLISS KURY mám opravdu moc ráda, už několikrát jsem měla celou sadu, jsem fakt s nimy spokojená, proto jsem si i přikoupila pěnu. Ono je snad jedno, jestli máte od tohoto výrobku jenom šampon, nebo třeba balzám, každý z nich působí úplně stejně... ale DOKONALE!
(Na suché a velmi poškozené vlasy).

Nehty, Vlasy, Dieta

7. května 2012 v 16:00 | Dominikísek-Dominika Nováková |  Články
Tak, zítra je volno a opravdu se na to těším. Vlastně, budu se muset ceý den učit, ale už ta představa, že nejdu do školy mi stačí. :D

Bohužel pro vás nemám žádné nové kresby, nebo návrhy, tak si sad vystačíte s textem.

O víkendu jsme jeli za přáteli v OBYTNÉM VOZE. :D Musím říct, že už samotná cesta mě bavila a těšila jsem se jak na cestu tam, tak na cestu zpátky. I na chvíli jsem si lehla dozadu na postel a poslouchala písničky, což je ta nejlepší kombinace. :-)

Samozřejmě se během celého víkendu fotilo a musím říct, že jediná fotka se mnou, co mě zaujala a neznechutila :D, byla taková, kde jsem opravdu koukala, jak dlouhý mám vlasy! :D
Doteď jsem o svých vlasech měla totiž POŘÁDNĚ jinou představu ohledně délky a to zatraceně menší. :D


Jinak, kamarádka nám ukazovala její nové krásné gelové nehty, vážně byly hezké, až mě na ně "navnadila". ;)
Ovšem jsem momentálně už tak na mizině a všechno to zdobení, které na nich měla by mě přišli sakra draho.
Takže jsem si splnila svůj dávný sen a dala si modré. :-)


CHCETE ZHUBNOUT? ZHUBNĚTE! ... jak jiinak :D

Jinak, zní to hloupě, ale kvůli blížícímu se létu a ještě mému dřívějšímu výletu do Anglie se snažím nepřibrat ty kila navíc, spíš naopak když už tak něco ubrat, ale vlastně hlavně získat zpevněnou postavu.

Naštěstí jsem zjistila, že mě baví cvičit. Stáhla jsem si z internetu cvičení, podle kterého, když se bude pravidelně cvičit každý den 25 minut bude to mít výsledek. Je to rozděleno zhruba do 30 dnů.
Každopádně, první den jsem tak splnila, ale už druhý den mi to nestačilo, nějak měto chytlo a trvalo mi cvičení 45 minut.
Další den to byla hodina.
Dnes už cvičím asi 18.den a jsem na 2 hodinách. Není to, že bych se snažila čím dál víc zvyšovat čas, jen prostě když se začnu zkrátka nudit, přestanu. :D
Mimochodem, přijde mi, že nevidim změnu. (Většina mýho cvičení jsou cviky na břicho a zbytek běhání.)

Proto jsem si dneska došla do alberta nakoupit i zdravou výživu a fakt začnu žít maximálně zdravě... což jsem žila i do teď. :D

Z DOMČINÝHO ŽIVOTA

5. května 2012 v 10:57 | Dominikísek-Dominika Nováková |  Články
Snad to fandům návrhů a kreslení obecně, nebude příliš vadit, jen že dneska přidám zase kapánek jiný článek, zkrátka co se podlední dobou děje. ;)

Za prvé - neděje se vlastně vůbec nic. :D Můj život je jako na houpačce (kterou si mimochodem ŠÍLENĚ PŘEJU!! :DD Možná ji budu mít :D Já, tento rok osmnáctileté dítě!! :D Ou jéé) - každopádně, pořád mi přijde, že chodím jen do školy, přijdu domů, učím se, jdu si zacvičit, kouknu na nějaký ten díl PARADAISU a jdu spát. :D

Vyfotila jsem vám našeho luxusně kámošskýho psa. :D Napsala bych pejska :D, ale on je to prostě.. pes no. :D
Jinak, koho by to zajímalo, jmenuje se Max. ;)

Pořád jsem si říkala, že až jednou se dokopu k takovémuhle článku, kde prostě budu si jen tak psát, zveřejním moje oblíbené písničky. :-) Takže KONEČNĚ! Tady jsou:


Feat. Justin Bieber, Selena, Ashley Tisdale & MORE - Call me maybe↓

↓ Pitbull - International Love ft. Chris Brown

Samozřejmě nějaký to GLEE. ;) Tohle je luxusní! GLEE - La isla bonita

↓ Far East Movement - Live My Life ft. Justin Bieber

Jinak, One Direction - TO JE MAXIMÁLNÍ SAMOZŘEJMOST, ŽE JSOU NEJLEPŠÍÍÍ! :D Ale tak ty tu zveřejňuju vždycky, proto se nebudu opakovat.
PŘESTO! Proto dám mix mých 2 oblíbených věcí! One Direction a GLEE. Příští týden, ve 3.serii 19.díle uvidíme performance GLEE - WHAT MAKES YOU BEAUTIFUL. (Musím říct, že to mohlo být lepší, hodilo by se mi, kdyby to zpíval zkrátka Darren Criss (Blaine) nebo Mark Selling (Puck), ale aspoň ten Chord (Sam) to docela zachraňuje.) ;)

Páni, uvědomuji si, že vám toho vlastně nemám moc co říct. :D Hm, asi jen to, že chci VEDRA! Šíleně mě bavil ten "skoro tejden", kdy jsem teďka furt ležela venku, četla si a opalovala se. :D
Nevim proč, ale moje kůže chytla docela divnou "oranžověnahnědlou" barvu, jako mají vždycky ty holky, co pořád choděj do solárka. :D - kde jsem mimochodem nikdy nebyla a to, že k tomu píšu vytlemený smajlíky FAKT TOTÁLNĚ VŮBEC NEZNAMENÁ, že se směju.
Ták, jinak, taky pořád (omylem, ale fakt OMYLEM!!) narážíte na nějaký fotky holek v plavkách :DDD (tyovogo, jsem fakt jak nějaký úchylák :D) a jsou všechny šíleně hubený a "vysportovaný"?? :D .. no, já jo a fakt mě to hrozně se**. :D
Takže, je to asi 14 dní a každej den FAKT PILNĚ CVIČIM. :D Naštěstí mě to opravdu chytlo a věnuju se tomu třeba 2 hodinky. Což mi přišlo tenkrát ze začátečnických 25 minut naprosto nemožné. Ale teď, když jsem třeba ve škole, se fakt těšim domů až budu cvičit. :DD Jo no... tohle je záliba nás samotářů. :D

VÝKRES v knihovně

4. května 2012 v 13:47 | Dominikísek-Dominika Nováková |  Kresby
Tak jsem se konečně dostala do knihovny a vyfotila svůj výkres, který jsem dělala tři hodiny v ZUŠce.

První když jsem vkročila do knihovny, viděla jsem svůj jiný obrázek, který jsem tenkrát.. ano, opravdu odflákla! Zděsila jsem se, že takovou splácaninu mi vystaví v knihovně a jako... ani jedno z těch poveděnšjích děl - nebo zkrátka lepších - tam neni.
Vyšla jsem tedy po schodech nahoru a naštěstí tam byl aspoň můj ufon. :D Z toho jsem měla radost, protože ufony mám fakt ráda :D a bylo fajn, že tam visí. :D

(Všem co vlastní FB, :D poslala jsem fotku do soutěže "Soutěž o nejlepší Directionerku" :D - dejte lajk plíís :D - budu vděčná:-)
MÓDNÍ NÁVRH - Afro

1. května 2012 v 20:45 | Dominikísek-Dominika Nováková |  Módní návrhářství
Dneska jsem si řekla, že jestli nebude na toplistu 65 lidí za den, nepřidám článek. :D Mile jste mě překvapili, takže se vám tedy odvděčím a píšu. :D (Dobrá, odměna, ne? :D)

Ha, moment, řekla jsem, že budu psát, ale zase je to celé jen o návrhzích, na které většina z vás kvůli tomu sem klikla.
Stejně je to asi to nejlepší, co tu můžete čekat.

Tyto šaty jsou docela podobné těm předchozím, přesto - ačkoli se normálnímu oku nezdá, by měly zcela jiný střih - což z nich dělá jiné šaty.
Ano, barva je stejná,zrovna mi ta anilinka chytla dočista stejný odstín... :D

Mimochodem, malý detail, takovýhle vlasy bych chtěla mííít! Vím, možná nepraktické a takové... robusné :D , těžká práce s nimy a to zauzlování a cuckování.. :D (zajímavé výrazy), přesto pro mě vypadají na první pohled fakt "prďácky". Mojí závist mají všichni, kteřé je vlastní. ;)

..a víte co? Pojďte, vyhecuji vás. Další článek bude, zda-li zítejší toplist ukáže 80 lidí. :-) Jinak..??! ... budu mít volnější večer, no. :D