Duben 2013

Styl - Selena Gomez (Alex Russo)

30. dubna 2013 v 14:46 | Dominikísek-Dominika Nováková
Tak jelikož dneska máme ty čarodějnice, měla jsem v plánu také nějaký čarodějnický článek připravit.
Nakonec mě napadlo, že narychlo udělám nový, neohlášený styl.

Teďka jsem přemýšlela, kdo má něco společného s tímto čarovným dnem a hle! Vybavila jsem si zrovna disney pohádku (kterou jsem včera "hezky" opěvovala ve článku Spring Breakers jen tak mimochodem - :D ).
A o čem je řeč? O Kouzelnících z Waverly place, nebo-li Wizards of Waverly Place a hlavní herečkou Alex Russo/Selena Gomez!
Ačkoli jsem si občas neodpustila nějaké to pošťouchnutí na její stránku, rozhodně jí mám ráda a i jako herečka a zpěvačka má obrovský talent!
Přemýšlela jsem, kdy jsem se o ní dozvěděla úplně poprvé. Doteď na to nemohu přijít, ale myslím si, že to muselo být ještě před tímto zmiňovaným seriálem.

Co jsem tak "vykoumala" během posledních let, nejvíce na ní všechny fanynky (a vlastně i já) obdivují husté a dlouhé vlasy a krásné plné rty. To pak se člověk nemusí ani nalíčit a hned vypadá perfektně.
Každopádně co jsem koukala na její outfity ze seriálu, má pokaždý zcela jiný styl. Jednou panenkovský, podruhý do sportu, třetí "skejt" a tak dále.

Mám připravený 1 outfit, které jsem si vybrala.

↓ Těšíš se, Sel? :D


Nalezla jsem reklamní fotku, na které je její oblečení poměrně jednoduché, ačkoli stejně moc slušivé. :-)

Tílko: H&M - 129,-
Vesta: Top Shop - 129,-

Mimochodem, mám pro vás několik novinek ze kterých mám obrovskou radost! :-) Ale to vám zase řeknu v dalších článcích. :-)

Ale dneska vám přeji, abyste si parádně užili úžasné a zábavné čarodějnice! (A samozřejmě zítřejší volno). ;)

Upřímně o: Spring Breakers!

29. dubna 2013 v 20:55 | Dominikísek-Dominika Nováková |  recenze
Takže, dámy a pánové...

Před hodinkou jsem dorazila domů, jelikož jsem měla tu čest konečně zhlédnout mnou dlouho obdivovaný film: "Spring Breakers".

Vážně, tak moc nadšená na film, který jsem v životě neviděla, trailer zkoukla na rychlovku plus s přetáčením během pěti vteřin (abych se náhodou z něj něco nedozvěděla) jsem nikdy nebyla.

Snad bych měla první začít tím, že to vlastně skoro žádný děj nemělo.
Docela jsem s v kině, spolusedící s kamarádkama nasmála, jelikož se nám neustále vyskytoval pohled na holé zadky a nejen to. - :D

Né, fajn, tak špatné to zase nebylo, jen jsem chtěla zdůraznit, že dnešní oslovení na začátku článku: "dámy a PÁNOVÉ" je zde naprosto místné, jelikož mužská populace by film nominovala někam do topky.

Mimochodem, dost mě překvapilo a až zaskočilo, když jsem si všimla oznámení u filmu (minimálně u nás v kině) od 12!
Už jenom první záběry mi daly jasně najevo, že sem bych mladší 15 nepustila.

Nevadí, vždyť - hraje tam milá a roztomilá Vanessa Hudgens, no přeci ta princeznička z High School Musical! Přeci ty její 12leté fanynky se chtějí jít kouknout na jejich celebritu, no tak jim to nezakazujme, ne?
Největší ironií a hodně "chytrým myšlení" režisérů bylo, že právě z Gabriely se pokusili udělat co největší drsňačku filmu(řečeno ve slušné formě).

Každopádně, i já tam šla se záměrem - podívat se na mojí oblíbenkyni Ashley Benson (Hanu Marin ze seriálu Pretty Little Liars). Ashley mám nejraději snad ze všech hereček obecně, tak jsem se opravdu moc těšila.
Pohled na Ashleininu jinou stránku, tu divočejší, mě naštěstí tak nezaskočilo jako u Vanessy, přeci jen nehrála v pohádce na disney channelu a poté neobrátila kartu někam skoro k pornu...

Nečekala jsem, že vše bude tak zajímavě promyšlené a že herečky budou zkrátka během filmu odcházet!
V půlce filmu se s námi rozloučila Selena Gomez, jelikož pán, co je zachránil a zaplatil za ně kauzi ve vězení, jí pochválil a obdivoval za to jak je krásná. Proto nasedla na nejbližší autobus a odjela zpět domů - pryč z filmu.

Po dalších 20 minutách se s námi rozloučila růžovka. Někdo jí střelil do ruky a chudák (zase) ten pán se o ní postaral, vyndal kulku z rány, tu ošetřil a dívka se rozhodla stejně odjet pryč... jednoduše z filmu.
(Všímáte si, co pro ně všechno dělal a ony ho opouštěly?)

Zbyla už jen Brit a Canndy (Ashley a Vanessa), však jsem také brzy poznala (ke konci filmu), že právě ony dvě jsou nejhlavnějšími postavami. Nakonec byl epický závěr, kdy jejich kamaráda (toho ochranářského pána) zabili a sami se rozhodli postřílet celej gang, který stál proti nim. Doteď nechápu tu scénu, kdy profesionálního lupiče a bídáka (zkrátka toho jejich kamaráda) zabili hned první střelou, ale dívky tam běhaly v plavkách, vyhly se všem 20 gansterům s pistolema a samy je postřílely bez úrazu.
Tomu se sakra říká štěstí začátečníka.
Jak si to čtu zpětně, vylíčila jsem film především z toho špatného pohledu. Však když tam člověk jde večer jako na nějakou oddechovku, nedivte se, že je pak malinko zaskočen.

Stejně jsem nesmírně ráda, že už vím, oč se jedná; Ashley jsem viděla, popcornu jsem se najedla, takže jsem vlastně spokojená.

Myslím, že to je ten typ filmu, který vidíte jen jednou a dost (pokud nejste kluk,... myslím).

Nakonec bych ráda hodila i pozitivní stránku. Herečské zastoupení bylo přeci jen výborné. Samé slavné tváře (opravdu se stydím, že teda růžovku jsem nepoznala), ale většina byla známá snad pro každé oko. Nakonec i ta část, kde se vyskytoval děj byla dobrá a stejně si pamatuji, že když se vše chýlilo ke konci, říkala jsem si: "Ne,... ještě ne, prosím!"

Pokud chcete vidět úžasný film skoro se žádným dějem, plným hodného a ochranářského gangstra, nepochopitelnýma záběrama že i k soudu jdete v plavkách, kdy dívky porazí a zabijí chlapy s nulovým procentem zkušeností, a docela nedokončeným závěrem, jsou Spring Breakers jasná volba!

Styl - Liam Payne (One Direction)

27. dubna 2013 v 14:24 | Dominikísek-Dominika Nováková
Jak jste si mohli posledně všimnou, souboj Liam vs. Harry pro tentokrát vyhrál Liam Payne těsně o dva body.

Mimochodem, jedna moje dobrá kamarádka má Liama ze všech nejraději, proto bych tento článek ráda věnovala právě jí. :-)
Co si pamatuji Liama od jeho začátků, vždy byl považován za toho nejchytřejšího, nejklidnějšího a co se týče legrace a zábavy - držel se stranou.
Dokonce byl několik let abstinentem, jelikož mu fungovala pouze jedna ledvina. Na internetu se vyskytovaly legrační fotografie, kdy ostatní opilé kamarády vždy s bezpečím a jako nejlepší dozor odváděl domů.
Nejsem si jistá, zda-li to je pravdou, avšak tento rok by měl mít už obě dvě ledviny v pořádku. :-)


Dost mě překvapilo (a kdo ví, jestli to také nesouvisí z radosti z přítomné druhé ledviny), že snad na každém novém záznamu z jejich koncertu je Liam ten nejhyperaktivnější a neúlítlejší, co se týče tanečních kreací, či vymýšlení kanadských žertů na ostatní členy kapely. Přitom byl vždy brán právě za toho "tatíka skupiny".


Na Liama jsem se docela těšila, jelikož jeho styl se liší od všech ostatních. Je nejvíce elegantní a společenský. Sice se poslední dobou vyvíjí trošku jiným směrem - sportovním, ale to zase někdy příště. :-)


Právě touto košilí s vestou jsem se inspirovala. Na většině koncertech minulého roku chodil takto oblékaný. Tuto kombinaci můžeme vidět i v celém videoklipu One Thing! (Proto doporučuji zhlédnout).
Košile: C&A - 399,-
Vesta: H&M - 449,-

A jak tomu již bylo dvakrát, ani po třetí nebude vyjímkou. Pro všechny fanoušky i nefanoušky několik obrázků k pobavení s Liamem. By Directioners.

Stručně o balzámech na rty, aneb krátká recenze na Dr. Balm Honey

26. dubna 2013 v 22:03 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES
zdroj fotografie
Pokud je nějaký typ kosmetiky, za který bych utratila klidně všechno moje kapesné, rozhodně by to vyhrály rtěnky, lesky a samozřejmě balzámy na rty. Netajím svou závislost po lesklých a pružných rtech, proto je mojí denní rutinou tahat se do školy třeba i se třemi naráz!

Ohledně rtů, je má maličkost již proslulá a tak dokonce ve třídě často sloužím i jako "otevřená drogistka" (což mimochodem nemá nic dočinění s drogami, ovšem s přípravky z drogerie) a tak na zeptání půjčuji kamarádkám mazadla, dle jejich přání, respektive příchutě. Jediné co mi chybí, je zatím otevírací doba.

Po několika letech zkoušení a kupování nových a ještěnovějších lesků, narazila jsem na své otestované favority. A je pravdou, že jedním z nich se stal balzám na rty Dr Balm Honey! Nejen že nadchne senzačně dostupnou cenou, ale i letmou příjemnou vůní a úžasným pocitem spojený s chutí na rtech. Na druhou stranu to je možná i nevýhoda, jelikož ho kolikrát hladové majitelky rychle slížou. Pokud je ovšem slečna bystrá a nosí jej všude s sebou, nebyl by tu žádný problém namazat se znovu.

Mimochodem, blží se nám léto a pro tohle roční období jsou lesky a balzámy nejvíce praktické! Nejen díky jednoduchému a rychlému nanesení, takže to vypadá "že jsme stále alespoň trošku nalíčené", ale narozdíl se od kolegyně řasenky nerozmaže při koupání po celém obličeji, ale zkrátka se jen znovu aplikuje.
Moc by mnezajímaly vaše typy, holky, které lesky a balzámy jsou vaše nejoblíbenější? :-)

Superstarista odepsal a recenze je v Bravo Girl!

24. dubna 2013 v 19:17 | Dominikísek-Dominika Nováková |  Já Redaktorkou
Ano, dneska musím mít skvělý den!

Předevčírem jsem se konečně dokopala k tomu, abych napsala článek o mém favoritovi ze Superstar - Jardovi Smejkalovi.
Myslím, že jsem v něm vylíčila vše, co jsme měla na srdci, a tak mé svědomí je o něco klidnější, že už na to nemusí myslet.
Hned v daný den hotového článku, jsem odkaz na text poslala na facebookovou stránku přímo Jardovi do zpráv.
Bylo neuvěřitelné, že mi (dokonce i mile!) odpověděl druhý den v poledne: "moc dekuji, tvuj blog jsem uz sdilel, moc me to potesilo. :-)"

Myslím, že ne tak moc, jako mne.
Podívala jsem se zpětně na jeho facebook fanpage a opravdu, článek tam byl s titulkem "dekuji"! :-)

Nejen, že mě potěšila právě Jardova reakce, ale dokonce i veškerý fanoušci se ke slovům v mém článku přikláněli.

Kdykoli píšete článek o někom, koho v jeho oboru obdivujete a váš názor se dostane až k samotném umělci, je to to nejlepší, co může být.


Takovým vedlejším (avšak milým) efektem mi způsobil přenádhernou návštěvnost. :-)

--

Ještě jedna, ale poněkud starší věc.
Chtěla jsem se o tom zmínit na blogu, ale neměla jsem tušení, kdy a kam článek zařadit. Myslím, že se sem poměrně hodí, protože ho považuji za jeden z dalších milých mini úspěchů. :-)

Mou recenzi na kosmetiku Eucerin jste si mohli přečíst už nějaký ten týden zpátky. Ale mím posláním, ohledně Eucerinu za jeho obdržení bylo - napsat právě recenzi, a zaslat zpětně Bravo Girl nakladatelství.
Nás, všech deset ambasadorek tak udělalo, a poté BG mělo vybrat pouze tři, které se otisknou do dalšího vydání právě onoho časopisu.


Dodnes si pamatuji, jak jsem stála v hypermarketu a prošla kolem magazínů. Časopisy si skoro vůbec nekupuji, ale viděla jsem právě novou Bravo Girl. Vzpoměla jsem si, že už by tam možná mohly být otištěné tři recenze a tak si ho koupila.
Doma jsem ho prolistovala a opravdu recenze našla. Dokonce i tu moji!Uvidíme, jestli kolem mě ještě někdy projde nějaké další štěstí, a budu mít takovouhle příležitost.

Pryč s akné!

23. dubna 2013 v 17:22 | Dominikísek-Dominika Nováková |  plet
Pokud také trpíte častým výskytem akné, dozajista jste vyzkoušely všechny babské rady, které přesto stále nezabraly.
Ráda bych to tedy vzala z druhého pohledu, tak trošku o něco více chemického, proto nebudu nejspíš moc povídat o zázracích sluníčka na naši pleť (ale zabírá senzačně!), či pití čisté vody a (ačkoli to je v rozporu) - žádná čokoláda.

Mohu poskytnout z vlaštních zkušeností, co používám a nejspíš vůči dobrým výsledkům budu používat i nadále.

Začnu prvním co mám na očích. Vedle notebooku mám postavený Garnier Skin Naturals - Fresg Essentials. Je to peelingový krém, který potřebuji především v poslední době, co se mi pleť začala od sluníčka loupat. Kdykoli jsem si totiž nanesla makeup a pudr, vyskytly se mi na obličeji šupinky, což byl nepříjemný pohled.
Na zbavení staré kůže samozřejmě můžete použít jakýkoli jiný peeling.


Myslím, že nejsem jediná, která kdy měla problém s bolestivými pupínky (bolákama), které měly neustále tendenci se znovu a znovu objevovat. Největší "zázrak", který mi pomohl, byla pořádná dávka hormonů - antikoncepce.
Doktorka mi předepsala konkrétně jednu, která pomáhá právě v boji s akné - Adele.
Po 3 měsících se stal zázrak.
Nikde žádné boláky a pleť snad z 80% čistá.


Léky VIADERM - Complete jsem sice začala brát kvůli problémům s vlasy, ale je prokázaný že zabírají i pro pomoc s pupínky (dále tedy i vlasy a nehty.)

Od kožní jsem dostala radu, vyzoušet i doplněk stravy - ACNEVAC. Měl by být volněprodejný, dá se tedy běžně sehnat, stejně jako VIADERM. Po Acnevacu se pleť po 3 týdnech také zlepší.

Měla jsem možnost otestovat ne zrovna levnou kosmetiku Eucerin. Ačkoli si myslím, že cena na ty pozdější výsledky odpovídá. Již jsem o nich psala článek, přesto si pamatuji, že po Eucerinu - Sérum, který jsem používala na noc, mi zajistil další den bez nových pupínků, a i samotná čisítcí voda je perfektní - člověk hned cítí svou pleť příjemně hebkou.Dokonce jsem zašla i do našeho bylinkářského obchůdku, tzv.: "husičky" a našla čaj "Proti akné." Při každodenním pití dělá zázraky. Stál 49,-

No a nakonec, podle mě snad nejúčinější ze všeho, vyhrálo obyčejné mýdlo z lékarny (docela tuším, že ho ale zakoupíte i jinde) Protex. Stálo 25,- a mastnou pleť rychle vysuší a netvoří se po něm další pupínky. Dostala jsem chválu i na mýdlo Salusil, ale za boha ho v žádné lékárně nemohu najít. Pokud ho najdete vy, doporučuji. :-)


Mrzí mě, že jsem nemohla pořádně zmínit více "čisté" a přírodní typy, ale to tak nějak počítám, že zkusil každý a v tohmle článku jste měly možnost se dozvědět další kroky.
Pokud tě nějaká z metod zaujala a zatím jsi ji ještě neotestovala, tak směle do toho, doufám, že ti pomůže dle tvého očekávání. :-)

Jaroslav Smejkal je britský talent!

22. dubna 2013 v 16:28 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES
Na tenhle článek už se chystám asi týden a opravdu se projevilo staré známé heslo: "Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek."

Již jsem se zmínila o mé favoritce v letošní soutěži Superstar, Veronice Stýblové, a právě dalším na řadě měl být pánský favorit - Jaroslav Smejkal.
Myslím, že se jím stal hned od prvního momentu, kdy se v Superstar mihnul na castingu, minimálně v mém případě.
Jsem poměrně velký nadšenec ve sledování veškerých celosvětových (ačkoli převážně UK a USA) talentových soutěží a tak si nedovolím opomenout úžasného výherce britského X Factoru 2012 - Jamese Arthura!

Ten, mimo jiné, poznamenal a uchvátil diváky nejen svým upřímným životem a postojem, ale samozřejmě zpěvem.
Nejznámnější jeho výkon předvedl ve finálním a tudíž posledním díle, kde předvedl píseň Impossible pro mě v ještě lepším provedení, než samotná zpěvačka Shontelle.


To byl také jeden z momentů, kdy se tenhle song stal mojí nejoblíbenější skladbou.

Konečně se dostávám ale zpátky k Jardovi, kde si možná kladete otázku, proč vůbec zmiňuji daného umělce, Jamese Arthura?

Ať už by to Jarda slyšel rád, či nerad, při pohledu na něj jsem si ihned vybavila Jamese. Nejzajímavější na tom bylo, že podoba byla jak ve stylu a typu tetování, tak ale i looku, brýlích a nakonec, panečku, dokonce i stylu zpěvu!
Tak moc mě to nadchlo, že jsem se začala radovat, jak se dokážeme i s našimi českými talenty vyrovnat třeba samotné Británii!

O to víc jsem se včera dozvěděla zdrcující zprávu, že právě onen Jarda vypadl.
Popravdě jsem byla dost překvapená, když jsem ho brala za samotnou jedničku, ale na druhou stranu - hlasování vždy bylo a i bude nevyzpitatelné, však ho ovlivňuje také hodně faktorů (např.: již jsem zmínila u článku s Veronikou Stýblovou - nedostatek kreditu fanoušků...omlouváme se.)

Asi dvakrát jsem si dokonce troufla a napsala můj poznatek právě Jardovi na facebook. Byl tak ochotný, že i odepsal! (Uznejme, dneska málokterá celebrita mile odpoví fanouškovi.)
Zmínila jsem, že stylem zpěvu odpovídá právě Jamesovi Arthurovi a pokud by to někdy šlo, aby onu písničku - Impossible, si někde třeba vyšvihl. :-)
Dostala jsem zpětnou zprávu, že už mu to sdělilo více lidí (takže opravdu, nevidím to sama) a že se pokusí udělat cover.

Nyní je škoda, že není šance, aby píseň mohl zazpívat dokonce v živém vysílání Superstar, ale KAŽDOPÁDNĚ, bych byla nadmíru šťastná, kdyby to alespoň vyšlo v youtube verzi.
Kdo ví, třeba se nám poštěstí.

Nakonec bych ráda Jardovi popřála mnoho úspěchu, jak ve zpěvu, tak i do života a myslím, že se rozhodně nemusí o svoji kariéru bát, má ji naopak více než dobře našláplou.

One Direction článek

21. dubna 2013 v 10:00 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES
Zkrátka poslední dobou mám čím dál větší tendenci psát o One Direction.
Je poměrně těžké to ale zasadit do kontextu, aby to mělo jakýsi děj a smysl.
Protože, jak každý dozajista ví, "zblázněné" fanynky a jejich vypravování o jejich idolech vlastně nikdy nedává smysl...

Ale nevadí, přesto se o to stále nějakým způsobem pokouším.
Ráda bych zmínila jednu věc, která mě poměrně překvapila. V pondělí jsem přišla domů ze školy a zcela spontánně za mnou přišla mamka, že má pro mě překvapení.
Vůbec jsem netušila o co jde, ale řekla, že mi objednala knížku. Nejsem zrovna veliký nadšenec do čtení a jediný co čtu jsou povinné četby (a to se tím silně prokousávám.)
Ovšem neřekla jakou.

Styl - Louis Tomlinson (One Direction)

19. dubna 2013 v 20:04 | Dominikísek-Dominika Nováková
Vím, že v anketě posledně vyhrál Harry, ale přesto jsem se rozhodla udělat změnu a dneska sem šoupnout sympaťáka Louise.
Nejzajímavějším paradoxem pro mě je, že Louis Tomlinson, 21 letý zpěvák a tedy nejstarší člen kapely, si dokáže užívat života na plné obrátky, ale především je ukázkovým příkladem, že na věku nezáleží a člověk může i v dospělosti blbnout jako dítě.

Patří mezi vtipálka skupiny a vždy má vlastní názor takřka na všechno. I kdyby vůbec netušil o co se jedná, vždy to zkrátka musí ohodnotit.
Už od X Factoru se pomalu začal dostávat ke svému stylu, který mu dodnes značně zůstal. Vztahuje se především k proužkům, barevným kalhotám a kšandám.

Tady je několik fotografií, které jsem buď sestříhala a vyfotila (nebo našla záznamy z koncertů) a inspirovala se jimi. :-)


Oblíbené, proužkované, bílo-modré tričko. :-)


Například tohle konkrétní tričko měl na sobě i při už legendárním natáčení klipu "What makes you beautiful".

Tričko: GATE - 229,-

Nevím, jestli mohu říct, že Louisův styl je mi nejbližší, ale každopádně vlastním snad stovku proužkatých triček všech střihů a barev.

A ještě jeden outfit. Tentokrát bílo-červené barvy, doplněné kšandy.

Tričko: GATE - 129,-
Kšandy: H&M - 129,-

No a opět, na samotný závěr mi prosím dovolte několik vtípků, které vytvořili directioneři. Pro dnešek s Louisem. :-)
(Já tak tyhle srandičky děsně miluju!) :-D
(Pro ty, kterým to přijde nevhodné, zbytek článku zkrátka přeskočte. Ráda bych si to tu zveřejnila. :-)

Veronika Stýblová je vždy vzácným hostem Superstar

17. dubna 2013 v 20:26 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES
Zkrátka mi to nedá a ráda bych se alespoň jednou za existenci Superstar zmínila o soutěžících. Předchozí ročníky jsem také sledovala, a dodnes si pamatuji na tu partu Bena Cristovaa, Moniky Bagárové a Honzi Bendiga, nebo dále Haricha, Šepse.
Nyní bych se ráda dostala tedy už k součastnosti. Zprvu jsem myslela, že si ve finálové 12 nenajdu žádného oblíbence, kterému bych doma držela pěsti a mohla takzvaně tajně fandit, jelikož jsem většinu dnů bohužel bez kreditu.
Myslím, že opak byl pravdou.

Když v televizi ještě běžela castingová kola a na řadu přišla kdysi "nějaká Verča", a k tomu ještě bez vydání jediného tónu již byla opěvována Ewou. Okamžitě si tak vykoledovala (ačkoli si to třeba neuvědomovala) kritičtější přihlédnutí, alespoň ze stránky diváků.
Drahá Veru, pokud někdy na tohle narazíš a dokonce s trpělivostí přečteš, mohu říct, že jsi mile a nadmíru překvapila. Zde se opravdu prokázalo, že Ewa měla pravdu a už kdysi svou vítězku zvolila správně.

Několikrát jsem se při sledování dalších epizod přistihla, že čekám, kdy na řadu přijde Verča a budu si moci zcela slibně zesílit volume na maximum a zkrátka si udělat miniaturní nedělní párty doma.
Bylo takřka jedno, co zvolí za písničku, mohu říct, že vždy se slušně vyrovnala originálu, ba kolikrát se mi líbila víc, jak od samotného interpreta!

Avšak ten moment, ta chvíle, kdy jsem již stoprocentně věděla: "Ano, Verča je úžasná," (omlouvám se za zpoždění těm, kteří na to přišli stokrát rychleji než já,) "ta do Superstar nepatří, ta je tím vzácným hostem, kterého vždy zvou jako vodítko na nalákání diváků, jako to dělají v Americkém či Britském X Factoru," bylo, když zazpívala Titanium. Tak nemožně zazpívatelná písnička, která má tisíce efektů, aby to alespoň "znělo", Verča převedla do neuvěřitelné podoby! Použila pouze jediný efek a to hlas.
Samotná písnička se popravdě dá poslouchat snad jen na diskotéce. Ovšem Verči podání bylo brilantní! Tuhle verzi bych zařadila do hitparád a popravdě se přiznám, že jsem jí poslouchala i několik dní potom.

Někdo jako ona proto nikdy nemůže být zklamán z vypadnutí ze Superstar, protože si dovolím říci - je tolik jako já, kteří jí fandíme a vlastníme pouze kredit v mínusu.
Každopádně stejně patří mezi vítěze.

Hodlala jsem si koupit lístek alespoň na jeden díl Superstar, abych Verči výkon mohla vidět živě, to musí být teprve zážitek! Uvidíme, jaké budu mít štěstí a hnedka mi ho nevyprodají.
A ještě nakonec pro Verču: Superstar rozhodně nebude konečná zastávka, ba naopak ta startovní dráha, kdy všichni manažeři čekají, až konečně vypadneš, aby tě získali. Proto se udrž co nejdéle, aby se na Superstar jich mrklo ještě víc a pak jich byl alespoň současný dvojnásobek. ;)

Styl Emma & Sutton Mercer (Alexanda Chando) - TLG

14. dubna 2013 v 10:00 | Dominikísek-Dominika Nováková
V poslední době se stal velice populárním seriál Pretty Little Liars, o kterém jsem už mnohokrát mluvila. Ovšem dnes bych rád zmínila můj druhý oblíbený seriál - The Lying Game.

A právě mojí oblíbenou postavou by byla Emma, ale vlastně i Sutton, které jsou dvojčaty. Ovšem obě dvě jsou hrány pouze jednou herečkou - Alexandrou Chando.
Děsně se mi líbí taková ta přirozeně opálenější pleť, kterou právě Alex má, takže pak, ať si vezme na sebe cokoli, vypadá děsně úchvatně!
A to nemluvím o jejích krásných vlasech a postavě.
Našla jsem si několik spoilerů, kterými jsem se inspirovala:


Tento je z 2.serie z 8.dílu. Konkrétně její top mně zaujal. ↑

Růžový top z Tally Weijl - 429,-


Znovu se mi zalíbil bílý květovaný topík, který na sobě měla Sutton.

Topík z H&M - 229,-

No a poslední, o něco decentnější. 1. serie 19. díl.

Žuté tričko z C&A - 129,-
Blazer H&M - 399,-

Styl - Niall Horan (One Direction)

10. dubna 2013 v 17:00 | Dominikísek-Dominika Nováková
(Moje oblíbená fotografie ↑) :-)
Takže, samotnou mě překvapilo, že v anketě, kde zprvu One Direction prohrávali snad o 20 hlasů, nakonec o dalších 20 vyhráli.
Zkrátka se to tedy dá pochopit tak, že ke mně na blog chodí hodně directionerů. Tak vám tedy vyhovím (ne že bych si stěžovala) a na další styly, které se zaměřím, budou právě One Direction.

Ti kdo mě znají déle vědí, že sama mám 1D ráda a nejraději Harryho. Proto vás tedy překvapím a Harrym nezačnu, ovšem hned druhým osobním favoritem - Niallem Horanem.

Už od dob, kdy vystupovali v X Factoru se mi Niallův styl zamlouval ze všech nejvíce a postupem času se jenom zdokonaloval. Dokonce jsem si častokrát opakovala: "Jaká škoda, že všichni se neoblíkaj stejně jako Niall."

Nejčastěji nosí jednoduchá jednobarevná trička s volnými kalhoty - takovým "spadlým zadkem" - jak bych to nazvala já.
Všimla jsem si, že ať prohledáte jakýkoli obchod v ČR je opravdu obtížné najít tenhle druh kalhot (alespoň v té době, kdy jsem je vyhledávala), proto se většinou musejí objednávat ze zahraničí (v mém případě).

Dovolte mi zveřejnit několik fotek Niallova stylu, kterými jsem se inspirovala:
Zapoměla jsem zmínit, že přes trička často nosí různé svetříky, které dokáží i obyčejný outfit zcela vyzdvihnout.

Další ukázka třeba tady: ↓
(Podobný styl jako na mé fotografii ↓)


A nakonec jsem se pokusila příbližit právě jeho stylu:
Tričko: Tally Weijl - 129,-
Svetr: Internet (zahraniční stránka - bude dodáno) - 799,-
Kalhoty: Internet (zahraniční stránka - bude dodáno) - 1299,-


A aby to jen tak neskončilo, rozhodla jsem se na úplný konec pro zpestření vložit pár takových "vtípků" s Niallem pro zasmání, které vytvořili dozajista directioneři.

Vypadávání vlasů

7. dubna 2013 v 14:51 | Dominikísek-Dominika Nováková |  vlasy
Poslední dobou jsem se snažila zjistit něco více o tom, jak si zlepšit kvalitu vlasů. Samozřejmě jsem už přemýšlela o jiných metodách, než těch absolutně základních, jako: nebarvit, jíst zdravě, nepoškozovat fénem/žehličkou/kulmou.

Ačkoli to jsou jedny z nejzákladnějších bodů, stále se tu vyskytuje několik jedinců (třeba já), že vlasy jsou stále poškozené, roztřepené a k tomu - pořádně vypadávají.

Tím se budu momentálně zabývat asi nejvíce.
Za důsledkem vypadávání vlasů může být jak dědičnost, tak určité období (zkrátka v nějaké době mají vlasy sklon k většímu vypadávání), nebo... co dalšího?

Když to vezmu z vlastního hlediska, uvědomila jsem si, že mi vlasy začaly poměrně dost vypadávat za poslední měsíc.
Teď to ovšem vezměme tak, že v listopadu 2012 jsem si uvědomila: "Ah, sakra! Vždyť mi vlastně vypadalo strašně vlasů!" Samozřejmě ne ze dne na den, ale člověk si to zkrátka uvědomí, když vlasy uchopí v pěst a zjistí, kolik toho vlastně chybí.

Neslo se to dál a dál. Navštívila jsem lékařku, kožní, dostala pár rad a přípravků. Od kožní jedny tablety jako doplněk stravy (bohužel si vůbec nemohu vzpomenout na název), navíc je volně dostupný, takže si ho můžete kdykoli koupit a vodičku belohair.
Tablety jsem snědla všechny. Divte se, nebo ne, v tom pravidelném období užívání tablet jsem spíše než "obnovení" vlasů zaznamenala jejich rycheljší růst.
Jakmile byly pryč, efekt zase zmizel.

Bohužel ohledně vodičky jsem byla děsně líná. Použila jsem ji tak třikrát a konec. Až teď se později dozvídám, že by měla mít větší účinek, než tablety. Znovu jsem ji šla hledat a s potěšením zjistila, že má datum spotřeby až do září 2014. Proto jsem hnedka stopla psaní tohoto článku na pár vteřin a ještě si doběhla "nakapat na hlavu".
Tak to zase uvidím později, zda-li zaznamenám změnu.

Mimochodem, abych zjistila, kde ten problém je - byla jsem dokonce už i několikrát na krevních testech a vše mi vychází v pořádku. Vážně nevím co s tím pořádně dělat. Minulé roky (i vlastně ještě minulý rok) jsem měla šíleně moc vlasů. Takový až "háro". No a kdykoli se nyní uchopím za vlasy, jenom si řikám: "Kam se mi poděla ta druhá půlka?"
Před 14 dny jsem zašla znovu za doktorkou a předepsala mi snad účinnější léky: VIADERM, které se berou dvakrát denně.
Na ty momentálně také čekám na výsledky, ale nepatrně (bohužel opravdu nepatrně) zatím mohu říci, že je možné sledovat zlepšení.
K tomu mi doporučila i laser.
Ovšem to je opravdu na doporučení - tím chci říct, že se tam musim sama objednat a i sama platit. ;)
Laser by se měl navštívit nejlépe 5x až 10x. Přitom jedna návštěva stojí 80,- zhruba na 5 minut. Avšak to už je podle mě takový ten konečný bod, kdy snad nic lepšího už nevymyslíte. (Opět, nepočítejte do toho ten zdravý životní styl a barvení, nyní se bavím už o dalších možnostech, kdy předešlé způsoby nezabraly.)

Na laseru jsem byla zatím pouze jednou (doporučuje se jedna návštěva za týden). Vlastně si sednete na židli k přístroji, nasadíte brýle proti světlu, které laser vyzařuje (nesmí se dostat do očí) a pani vám přejíždí takovou tyčinkou po hlavě. Nebolí to, naopak to bylo velice příjemné. :-)
Bohužel ani po této zkušenosti ještě výsledky nepotvrdím, byla jsem tam zatím pouze jednou, avšak ano, doufám, že už se mi začnou vlasy alespoň trošku znovu probouzet.

Docela jsem uvažovala, že jednou z vělkých příčin mého úbytku vlasů může být i velká sportovní aktivita. Denně potřebuju alespoň hodinku denně, ale na druhou stranu si říkám, že by pak všichni sportovci museli být snad plešatí. (Ovšem třeba na to neni brán nějaký veliký ohled a s vypadáváním vlasů nemají vůbec žádné problémy...)
No a já jsem hlava tvrdohlavá, která se svého sportu nevzdá, proto doufám, že brzy se vše vrátí do normálu.