Únor 2014

"One Direction" knížka

26. února 2014 v 20:34 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES


Ve skutečnosti je pravý název Štěstí na dosah a tak jsem ze začátku netušila, co by se v útrobách listů mohlo skrývat, ale když jsem se dozvěděla, že se jedná o One Direction knížku, věděla jsem, že se budu muset tohoto úkolu ujmout, jelikož nezasvěcený jedinec do "1D fandomu" by dozajista nedokázal knihu dostatečně ocenit.

Ovšem překvapivě se jedná o jednu z mnoha tisíců fan fiction, kdy ovšem autorka měla natolik trpělivosti, že se nejednalo jen o rychlé a bezduché popisy a přímé řeči, ale o detailní rozbory a myšlenky, čímž měla to štěstí, že kniha mohla vyjít.

Ovšem když to porovnám s dalšími příběhy na internetu, bohužel autorčin příběh obsahuje jedny z nejzaběhlejších a nejokázalejších stereotypů, které běžně přestávají dívky číst na internetu již po první kapitole.

Jedná se o rychlé štěstí, kdy se kamarádky (nejlépe z Česka) domluví, že pojedou do Anglie.

Za druhé se jim tam dostane zajímavé pracovní nabídky, i když nedospěly osmnácti let, ale zkrátka "my, Češky" prostě to štěstí máme.

Za třetí, téměř na začátku zcela znenadání (a na tom skvělém pracovním místě) potká hlavní dívčí postava jejího oblíbeného člena kapely, který místo, aby si objednal kávu, dá té holčině polibek.

Téměř ihned si domluví schůzku a člen kapely je divou z Česka absolutně očarován, tudíž si na ni okamžitě bere kontakt a už začínají pomalu plánovat svatbu.

Ne, dobrá, poslední zmínku se svatbou jsem již malinko přehnala, ovšem nebýt autorčiny slovní zásoby, jednalo by se opravdu jen o další příběh ze sta jiných.

Tak nějak přesto tuším, že její knížka musela mít a i bude mít úspěch, jelikož každého bude zajímat, co jeho povídce chybí, aby taky snad mohla být vydána; či co vyšlo tak senzačního, že to bylo vydáno.

Navíc, už jenom představa toho, že máme možnost si přečíst povídku v pravé a oficiální tištěné podobě o naší oblíbené kapele je milá a možná i neuvěřitelná. Vždyť doposud tu vyšly snad jen pouze tři knihy - a to životopisné, a navíc poměrně zaostalé (co se časového hlediska týče).

Každopádně, ještě co se samotné autorky týče, dozajista bych jí přesto udělila pochvalu, když ve věku 16/17 let dokázala něco takového sepsat a vůbec vlastní knihu vydat. Málokomu se to totiž v takovém raném věku opravdu podaří.

Knížka obsahuje 220 stránek a vydána byla nakladatelstvím FRAGMENT.

Hloupacatí chytří

25. února 2014 v 16:22 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES
A víte, že jen opravdu inteligentní lidé, dokáží zahrát ty nejlepší tupce? Snad až tak dobře, že jim to každý pozorující dočista uvěří, a je možné, že je pak i za takové hlupáky bude nadále považovat?

Přeci jen se zamysleme, kdy nějaký trouba z našeho okolí možná o sobě pronesl, jaký je" inteligentní tvor", či snad že jiný není ani z poloviny tak dobrý jako on.
Nemluvě o tom, že by takový člověk nikdy nedokázal zahrát chytrého člověka - jako tomu bývá v přesně opačném směru.

BABOR kosmetika

24. února 2014 v 17:58 | Dominikísek-Dominika Nováková |  plet
Včera jsem měla úžasnou příležitost setkat se s jednou neobyčejnou paní. Možná už jen proto, že by většina lidí nepoznala, co je jejím vášnivým koníčkem.

Na první pohled starostlivá matka, nejspíše i výborná kuchařka, ale zato - odborkyně na kosmetiku.
Bylo neuvěřitelné, o čem všem má přehled a především o německé kosmetice BABOR. Kdo sleduje můj instagram, dozajista včera zaznamenal nejpíše svou "zeď" ode mne celou zaspamovanou, ale já si vůbec nemohla pomoci.

Kosmetika Babor by měla být prodávána výhradně v kosmetických salonech, lázních a klinikách od proškolených kosmetiček. V žádném případě tzv. "domovní prodej".

Měla jsem možost otestovat řadu BABOR lesků, kdy se jeden prodává za 558 Kč.
Jeden hezčí než druhý, o úžasné kvalitě a hustotě ani nemluvě. :-)


Nyní něco, co uchvátilo nejen mě, ale dozajista i další slečny. Jedná se o "masážní kartáček" (jak mu přezdívám).
Doplňují ho i další krémíky, ovšem já jsem v tomhle případě byla oddaná pouze tomuto milému košťátku.

Při držení šedivého tlačítka začne příjemně vrnět a v tu ránu máte uklidňující masáž obličeje.
Neměla bych mluvit pouze o tom, jak vám celý obličej "provibruje", ale hlavně o tom, že očistí, zbaví staré kůže a s použitím vámi libovolného krému, nebo čistícího gelu dosáhnete úžasných výsledků.

Kartáček se dá obdržet zhruba za 1.090 a nakonec skončil už i v naší koupelně. :-)

Ačkoli jsem stále věkové nedosáhla ani 20 let, ráda bych něco doporučila ženám nejlépe 40+ a nebo mně za pár let (abych se jenom mohla vrátit k tomuhle článku a přečíst si, co jse si to vlastně doporučila).
Jedná se o zázračnou sadu, která překvapivě nese opět jméno: BABOR. :-)

Moje maminka se do ní zamilovala už po prvních větách, které nám paní přednesla.
Bohužel nejsem v tomhle oboru chemický znalec, ale kdybych to měla polopatě shrnout, tak vám zrátka a jednoduše obnový kmenové buňky.
Naše buňky se mají po určitých dnech - řekněme 15-20 obnovovat, že ano?
A s přibývajícím věkem se ty dny oddalují a prodlužují, tudíž naše pleť v 50 vypadá zkrátka tak, jak vypadá.
Proto vám doporučím něco, o čem by se plastické chirurgie neměly nikdy dozvědět!

Celá vánoční sada kosmetiky BABOR, která dokáže vaše kmenové buňky znovu hezky rozpohybovat, snížit dobu obnovy buněk (řekněme zpátky na těch 15-20 dnů), vrásky ubývají a vyhlazují se.
Samotná paní, která nám o BABORU vyprávěla, tuto kosmetiku používá a jelikož se s mamkou znají osobně již déle, mohla tak opravdu na ní výrazné omládnutí zpozorovat.

Pokud stále váháte, jestli opravdu tato kosmetika tak moc funguje, dovolte mi vám dát další důkaz. Stojí okolo 3.262 Kč.
Ne každý se rozhodne do kosmetiky vložit (ovšem, když se jedná o tak výrazné zlepšení pleti, měla bych tomu spíš říkat léčivo, než-li kosmetika) takovou částku, tudíž ne každý pak také mladší vypadá.

Tak jsem se tedy včera dozvěděla mamčino "tajné přání" na její narozeniny. Navíc, když tak přemýšlím, je to po dlouhatánské době její první dárek, co si opravdu přeje.

Líbí se mi představa, že si myslí, že mám u sebe tolik peněz...

Růžový organizér!

23. února 2014 v 11:22 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES
Včera jsem na svém instagramu zveřejnila fotografie dvou úžasně (nejen krásných) praktických vychytávek do pokoje!
Tedy, abych byla konkrétnější TAK DO VAŠEHO ŠATNÍKU! :-)

Jedná se v dnešním případě o růžový organizér (v AVONU je psáno "na prádlo"), který ovšem můžete využít spousty dalšími způsoby! :-)
Například na kosmetiku, nebo bižuterii. :-)
Ještě oba dva byly zabalené... :-)

Zhlédněte celé video! :-)


Deklarace Smrti

22. února 2014 v 10:09 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES
Docela jsem přemýšlela, jak bych knížku na první pohled uvedla. Nakonec si dovoluji použít krátký rozhovor s mojí spolužačkou, který se odehrál, když se jí Deklarace Smrti dostala do rukou a měla tu možnost přečíst si prvních pár stránek: "Panebože, Domčo! Cos mi to půjčila za knížku?"
"Nelíbí se ti?" a sáhla jsem si zpětně pro ni. Bohužel marně, její síla předčila tu mou.
"Ne,… je dobrá!"

Někteří mají v oblibě historické romány, zatímco zde se přeneseme naopak do budoucnosti. Zmiňuji to především z toho důvodu, jelikož většina z nás má zafixováno, že když se vysloví rok 2140, vybavíme si například roboty, vpuštění do vlastního bytu na základě očí, hlasu či otisku dlaně, létající auta a takový zidealizovaný život.
O to větší ironií je, že se sice opravdu do toho roku 2140 přeneseme, ale naskytne se nám pohled protentokrát více podobný historii.

Zasmušilé "sirotčince", bída, chudoba, hlad, zima a spousta nedoceněné práce. To je pro tyto Přebytečné děti zcela běžný den. Ačkoli vědí, že nikdy nebudou moci žít navěky jako vysoce postavené elity a to jen proto, že se narodily na špatném místě ve špatnou dobu.

Bohužel, tak to již v tomto století chodí. Lidí přibývá, zato díky vynalezení léku na Dlouhověkost neubývá. Planeta se již velice brzy začala přeplňovat a po krátké době bylo i jedno dítě navíc moc.
Samozřejmě, co by to bylo za svět, kdybychom neměli možnost volby? Nabízí se dvě. Buďto s partnerem budete užívat lék na věčný život, či si pořídíte druhé děťátko a vzdáte se Dlouhověkosti.

Jen pozor na to, abyste potají nezvolili obě dvě možnosti a porušili tak Deklaraci! V tom případě by byla smrt jistá.
Jen v Anglii se nachází pro tyto Přebytečné děti místo. Mají to štěstí, že si mohou to "nejhorší rozhodnutí" rodičů odpracovat. To, že se narodily.

Anna je proto silně rozhodnutá stát se alespoň tou nejpotřebnější Přebytečnou. Dodržuje každý řád a pravidlo, jen aby se jí mohlo dostat toho nejmenšího, co její život nabízí. Pracuje od rána do večera, učí se hospodyňským pracím a ukázalosti a také jak se patří - nenávidí svoje rodiče.

Kdo ví, jak to celé dopadne, když se do jejich sirotčince dostane Petr, který dle jeho tvrzení zná Anniny rodiče a má za úkol ji odtamtud dostat a vrátit tak do "normálního světa", kde každý může mít svůj názor.

Knížka, ačkoli má 255 stran, se dá na jedno krásné večerní posezení přečíst zcela sama, jelikož vás děj uchvátí a nenechá usnout, než ne té dvě stě a pětapadesáté stránce opravdu skončíte.

1D Weekend #01 O kolekci 1D triček

21. února 2014 v 16:52 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES
Jak One Direction kolekce vznikala, kreslila se a dopadla? :-)

Mrkněte na první díl 1D Weekendu! :-)

What's new on my Instagram

20. února 2014 v 17:38 | Dominikísek-Dominika Nováková |  móda
New dresses

Jewellery ♥

#RINGS#

Sport & Fitness

Krásná.cz

Valentines Day

14. února 2014 v 22:21 | Dominikísek-Dominika Nováková |  VIDEA

Ještě takhle pozdě k večeru přeji všem KRÁSNÉHO VALENTÝNA, nehledě na to, jak ho oslavíte. ;-)

OBNOVENÍ:
Je 17. února; pondělí; 14:38 - jsem objevila na svém youtube channelu přesně 1000 odběratelů!
Říkala jsem si, že to se musím jak s vámi podělit, tak si to i někam osobně poznamenat. :-)
Moc si toho cením!! :-)


HPD.cz: Hraj s Eggies a vyhraj tablet, nebo taneční podložku!

14. února 2014 v 7:00 | Dominikísek-Dominika Nováková
Láká tě výhra v podobě skvělého tabletu ASUS, nebo taneční podložky X-PAD Extreme? Na herním serveru HryProDívky.cz právě probíhá soutěž, díky které máš šanci ji získat!

Soutěž se točí kolem Eggies, zajímavých zvířátek, která k nám přiletěla z vesmíru. Tvým úkolem je vypěstovat alespoň jedno vajíčko, ze kterého se ti vylíhne Eggie. To je jediný soutěžní úkol a jeho splněním od 14. do 24. 2. 2014 získáš šanci na jednu ze tří hlavních výher:

1) Tablet - ASUS MeMO Pad ME173X 16GB
2) Taneční podložka - X-PAD Extreme Dance Pad, Full Service
3) Elektronický deník s heslem

Navíc, pro 10 nejstarostlivějších soutěžících je připraven speciální dárek, maskot portálu HPD.cz. Stačí se zaregistrovat a chytit štěstí za pačesy.

ZASOUTĚŽ SI S HPD.CZ


Zábava s Eggies pokračuje i po rozdání cen
Eggies jsou dalším velkým milníkem v životě HPD.cz, který udělá radost velké spoustě online hráček, takže o ně nepřijdeš ani po skončení soutěže. Můžeš se dokonce pokusit je získat všechny - stačí se zaregistrovat na stránkách HPD.cz a začít!

DOMI's One Direction collection - CHOICE

13. února 2014 v 18:46 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES

WHICH SHIRT DO YOU WANT TO "TAKE HOME"? :-)


Dívky nosí DOMI's One Direction Collection

or first watch the video!

DODATEK K VIDEU ↓

DOMI's One Direction collection - Louis Tomlinson

13. února 2014 v 18:13 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES


Pohodlné tričko (100% bavlna) s potiskem člena kapely One Direction - Louis Tomlinson.
Každého z členů jsem kreslila v průměru šesti hodin a myslím, že výsledek stojí za to. :-)

Při kreslení jsem věnovala velikou pozornost svalové hmotě, díky které obrázky působí živě a'lá fotografie.
Snažila jsem se, aby si byli co nejpodobnější.

Cena trička: 500 Kč
Platí se: dobírkou

Přečti si o:
• a nebo mrkni na VIDEO!

CHCEŠ SI TRIČKO ZAKOUPIT?

Napiš mi na e-mail: domca.n@seznam.cz
předmět: Zájem o tričko LOUIS

Další trička naleznete na eshopu: http://myhers1.com/

Oznámení: Omlouvám se, že Zayn chybí. Trička musela být hotová do 4.února a to jsem ještě Liama kreslila poslední den. Na Zayna nevyzbyl čas a proto se chci za jeho nepřítomnost v této kolekci moc omluvit. Slibuji, že v té další bude! ;-)

- Jako první ze všech jsem nakreslila právě Danielle Peazer a díky ní mě napadlo vytvořit One Direction kolekci. Děkuji.

DOMI's One Direction collection - Liam Payne

13. února 2014 v 18:09 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES

Pohodlné tričko (100% bavlna) s potiskem člena kapely One Direction - Liam Payne.
Každého z členů jsem kreslila v průměru šesti hodin a myslím, že výsledek stojí za to. :-)

Při kreslení jsem věnovala velikou pozornost svalové hmotě, díky které obrázky působí živě a'lá fotografie.
Snažila jsem se, aby si byli co nejpodobnější.

Cena trička: 500 Kč
Platí se: dobírkou

Přečti si o:
• a nebo mrkni na VIDEO!

CHCEŠ SI TRIČKO ZAKOUPIT?

Napiš mi na e-mail: domca.n@seznam.cz
předmět: Zájem o tričko LIAM

Další trička naleznete na eshopu: http://myhers1.com/

Oznámení: Omlouvám se, že Zayn chybí. Trička musela být hotová do 4.února a to jsem ještě Liama kreslila poslední den. Na Zayna nevyzbyl čas a proto se chci za jeho nepřítomnost v této kolekci moc omluvit. Slibuji, že v té další bude! ;-)

- Jako první ze všech jsem nakreslila právě Danielle Peazer a díky ní mě napadlo vytvořit One Direction kolekci. Děkuji.

DOMI's One Direction collection - Danielle Peazer

13. února 2014 v 18:04 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES


Pohodlné tričko (100% bavlna) s potiskem bývalé přítelkyně Liama Payna - Danielle Peazer.
Každého z členů jsem kreslila v průměru šesti hodin a myslím, že výsledek stojí za to. :-)

Při kreslení jsem věnovala velikou pozornost svalové hmotě, díky které obrázky působí živě a'lá fotografie.
Snažila jsem se, aby si byli co nejpodobnější.

Cena trička: 500 Kč
Platí se: dobírkou

Přečti si o:
• a nebo mrkni na VIDEO!

CHCEŠ SI TRIČKO ZAKOUPIT?

Napiš mi na e-mail: domca.n@seznam.cz
předmět: Zájem o tričko DANIELLE

Další trička naleznete na eshopu: http://myhers1.com/

Oznámení: Omlouvám se, že Zayn chybí. Trička musela být hotová do 4.února a to jsem ještě Liama kreslila poslední den. Na Zayna nevyzbyl čas a proto se chci za jeho nepřítomnost v této kolekci moc omluvit. Slibuji, že v té další bude! ;-)

- Jako první ze všech jsem nakreslila právě Danielle Peazer a díky ní mě napadlo vytvořit One Direction kolekci. Děkuji.

Danielle má na svém potisku napsáno: "Still part of the story", jelikož téměř jako jediná z One Direction dívek mnohé ovlivila, a jako jediná si získala za poslední dobu 100% srdce všech fanousků, ale především antifanoušků.
I přesto, že s Liamem nadále není, v našich srdcích zůstane s ostatními stále spojená.

DOMI's One Direction collection - Harry Styles

13. února 2014 v 17:52 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES

Pohodlné tričko (100% bavlna) s potiskem člena kapely One Direction - Harryho Stylese.
Každého z členů jsem kreslila v průměru šesti hodin a myslím, že výsledek stojí za to. :-)

Při kreslení jsem věnovala velikou pozornost svalové hmotě, díky které obrázky působí živě a'lá fotografie.
Snažila jsem se, aby si byli co nejpodobnější.

Cena trička: 500 Kč
Platí se: dobírkou

Přečti si o:
• a nebo mrkni na VIDEO!

CHCEŠ SI TRIČKO ZAKOUPIT?

Napiš mi na e-mail: domca.n@seznam.cz
předmět: Zájem o tričko HARRY

Další trička naleznete na eshopu: http://myhers1.com/

Oznámení: Omlouvám se, že Zayn chybí. Trička musela být hotová do 4.února a to jsem ještě Liama kreslila poslední den. Na Zayna nevyzbyl čas a proto se chci za jeho nepřítomnost v této kolekci moc omluvit. Slibuji, že v té další bude! ;-)

- Jako první ze všech jsem nakreslila právě Danielle Peazer a díky ní mě napadlo vytvořit One Direction kolekci. Děkuji.

DOMI's One Direction collection - Niall Horan

13. února 2014 v 17:33 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES


Pohodlné tričko (100% bavlna) s potiskem člena kapely One Direction - Nialla Horana.

Každého z členů jsem kreslila v průměru šesti hodin a myslím, že výsledek stojí za to. :-)

Při kreslení jsem věnovala velikou pozornost svalové hmotě, díky které obrázky působí živě a'lá fotografie.
Snažila jsem se, aby si byli co nejpodobnější.

Cena trička: 500 Kč
Platí se: dobírkou

Přečti si o:
• a nebo mrkni na VIDEO!

CHCEŠ SI TRIČKO ZAKOUPIT?

Napiš mi na e-mail: domca.n@seznam.cz
předmět: Zájem o tričko NIALL

Další trička naleznete na eshopu: http://myhers1.com/


Oznámení: Omlouvám se, že Zayn chybí. Trička musela být hotová do 4.února a to jsem ještě Liama kreslila poslední den. Na Zayna nevyzbyl čas a proto se chci za jeho nepřítomnost v této kolekci moc omluvit. Slibuji, že v té další bude! ;-)

- Jako první ze všech jsem nakreslila právě Danielle Peazer a díky ní mě napadlo vytvořit One Direction kolekci. Děkuji.

Perfektní nehty s essence!

7. února 2014 v 14:37 | Dominikísek-Dominika Nováková |  nehty
Je pravda, že co se mi dostalo do rukou několik nových vychytávek od essence, nečekala jsem příliš dlouho a už se s vámi musím o ty novinky podělit!
Nejvíc, co mě totiž na tom překvapilo, bylo asi to, že přesně od čeho jsem očekávala, že mě zklame - mi vyrazilo dech, a u čeho jsem očekávala senzační úspěch - mě zase bohužel v mém názoru neutvrdil.

Začnu přípravky na nehty.

Nikdy jsem konkrétně nehtovou péči nevyhledávala (kromě laků). Přišlo mi, že mám kůžičku i povrch nehtů poměrně zdravý a tak jsem byla tak moc zabraná jen do jejich "ničení". Samé lakování, přelakovávání, odlakování, jednou za půl roku gelové nehty - ale to bylo vše.
Proto jsem tak moc nadšená z nejen roztomilého, ale i ve skutečnosti hodně plného a voňavého kalíšku pro ochranu a péči o nehty.

Chvilkama přerušuji psaní, abych si ho ještě aspoň podvacáté prohlédla a přivoněla. Připomíná mi vůni broskví a po nánesu na každý nehet vůbec neubyl.
Je to jedna veliká výhoda, když nemusíte investovat šíleně vysoké částky do výrobku a on vám stejně vydrží několik měsíců.
Teď je to spíš taková závislost. Když mi na nehtech a konečcích prstů zaschne a vstřebá se (ten čas téměř odpočítávám), zase po něm sáhnu a znova mažu. Možná to je opravdu i tou příjemnou vůní.
Další "mazadlo" mi hodně připomíná takové ty lesky z drogerie, když jsem bývala v páté třídě. Všechny holky jsme si kupovaly různé příchutě a soutěžily, která jich mi nejvíce.

První jsem myslela, že se o nějaký takový typ lesku jedná, ale byla jsem opravdu vedle, je to ošetřovač na nehty.
Má zajistit, že vaše nehty budou po ošetření téměř perfektní, ale bohužel mi moc nepotírá. Musím neustále tu kuličku protáčet, aby nějaký gel se vůbec "vylil".
Možná proto se vracím spíše ke kalíšku.

Další v řadě je pleťový lak na nehty. Brala jsem ho za obyčejný - kterých mám doma hromadu. Jen mě zarazilo "6 v 1" na víčku. Tak jsem ho tedy zkusila na palec a zase byla překvapená.
Myslím, že v něm musí být namixováno několik dalších "kroků", jako když se snažíte o francouzskou manikúru. Tenhle lak si na 100% zamilují ty dívky, které nerady nosí barvy a chtějí, aby jejich nehty vypadaly luxusně a kvalitně.

Tak HEZKÝ NEHET mi prostě žádný bezbarvý lak neudělal. J
Moc chválím!

Teď se vrhnu na barvičky.
Zelený flitrovaný, třpytivý lak. Vypadá krásně, ale když jsem ho jedním tahem zkusila, hodně vynechával.
Dneska jsem si řekla, že se v tom musím dozajista přesvědčit a tak jsem ho znovu použila. Rozhodla jsem se sáhnout ještě po jiném zeleném laku. Dala jsem ho jako první nátěr a nechala zaschnout. Teď přišel na řadu třpytivý lak essence a dala jsem ho jako poslední vrstvu.

Výsledky mě převelice překvapily. Nejen, že jsem asi po třetím nánesu zjistila, že lak by neměl vynechávat ani kdyby tam ta první vrstva nebyla, ale i takhle vykouzlil luxusní večerní vzhled!
Totiž, můj první pokus jsme dělala jen na jeden nehet, ale když jsem spatřila výsledek, šla jsem si dolakovat zbytek rukou.

A na závěr poslední lak.
Jedná se o jednu (někde již zaběhlou) novinku, ale pokaždé to funguje jinak. Známe magnetické laky, které pouze po natření vytvoří nějaké spirály. Ovšem essence řada k tomu má další magnetickou pomůcku.
Nanesete si na nehty vlastní lak a necháte zaschnout. Poté přichází na řadu MAGNETICKÝ LAK, na který přiložíte essence magnet a vytvoří vám jednu z devíti možných spirál.
Popravdě, chtěla jsem vám to všechno nafotit, ale mě se nikdy nepovedla dokončit ta magnetická část. Pokaždé mi to rozpatlalo část práce, a ty spirály se mi podařily jen z části vytvořit. Takže bohužel nepřináším dokumentaci.
Je to pro někoho mnohem zručnějšího, než jsem já - a to, že mě se to patlalovi rozpatlalo, neznamená, že vám se to nepovede. :-)

Dostávám se k očím.

Moc se mi líbila rozjasňující tužka na oči, jelikož se s ní velmi dobře manipuluje, je měkká a opravdu oči (jak sama píše) jemně rozzáří.
Jen doporučuji před jejím použití nanést oční bázi, aby se nerozmazala.

Tužka na oči je také měkká a opět mohu říct, že se s ní dobře manipuluje. Používám ji jak na horní, tak dolní linky.
Dobře a dlouho vydrží.
Použila jsem k ní právě kouřové líčení s essence stíny, které se skvěle hodí na tuhle plesovou sezónu. Honem dokud ještě je! :-)
A na závěr jsem si nechala takového vtipného talenta, protože tohle asi nebude pro všechny.
Jedná se o řasenku, která ač má překrásný modrý design, už před něčím varuje. Ano, díky ní budete mít krásná modrá kukadla.
Nemohu říct, že by to byla katastrofa, a snad jakýsi pokus o žert, když každý se stejně líčí něčím jiným.
Právě mám kamarádku, která jedině používá modrou řasenku a stejně jí to moc sluší.
Tady se již jedná o vkus, co kdo nosí, a co komu sluší. Minimálně se dá použít na halloween. :-)

DOMI's One Direction Collection!

6. února 2014 v 13:04 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES
Dne 5.2.2014 (tedy včera), jsem oficálně vypustila do světa (myslím, že se alespoň prozatím spokojí s Českou a Slovenskou republikou) svojí One Direction kolekci!
Mrkněte na video, které slouží jako upoutávka i reklama na trička! :-)
Jedná se opravdu zhruba o šestatřiceti hodinovou práci, nebylo to vůbec jednoduché.
Bohužel v kolekci chybí Zayn Malik - moc se omlouvám, vůbec jsem už nestíhala a potřebovala jsem to do úterka mít vše hotové.
Mimochodem, potisk s Danielle Peazer byl úplně první a díky ní mě napadlo vytvořit 1D kolekci.
Trička si můžete u mě zakoupit přes e-mail: domca.n@seznam.cz
Jak jsem psala - doba tvoření byla opravdu dlouhá a náročná, tudíž jedno tričko prodávám za 500 Kč.

Jedná se o jedinéčné kresby, kde vyniká především svalová tkáň - což dodává obrázku velmi věrohodnou podobu "života". :-)

Jinak je těžké u nás v Česku a na Slovensku něco podobného sehnat a pokud si objednáváte ze zahraničí, tak ta pětistovka není zase tak šílené číslo. :-)
Další trička naleznete na MyHers1! :-)