Březen 2014

Jak si vyzdobit stojan na štětce od make-upu

31. března 2014 v 13:54 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES
Pokud se ti válí štětečky na make-up po celé toaletce a ráda by sis konečně ve všech utvořila nějký systém, je samozřejmě tím nejlepší řešením pro ně vymyslet stání.
V dnešní době je jedním z hlavních problémů nejen vymyslet, co by tomu mohlo pomoci, ale aby to i co nejlépe vypadalo.

Připravila jsem si pro vás opravdu jednoduchý návod, jak tyhle štětečky (avšak to platí i pro řasenky, tužky na oči, ale i fixy či pastelky) elegantně uspořádat v keramickém sovím stojanu.

Tuto šedou keramickou sovičku jsem pořídila v Kiku za 79 Kč, avšak takových podobných je habaděj. Navíc je možné, že jakoukoli jinou keramickou nádobu doma již máte (třeba někde na půdě zprášenou) a vše, co pořebujete udělat, je pro ni skočit a vrhnout se na zábavné barvení!

Připravte si laky na nehty všech barev, které vám jsou milé a dle ornamentu, který buďto máte na nádobě vyrytý (či si jej vymyslete) jej přemalujte.
Já jsem se rozhodla sovičce vymalovat očka podle reálného vzoru, ale zato peří dostalo duhový nádech.
Nanesla jsem první vrstvu, kterou jsem nechala zaschnout a poté se vrhla na dotečkovávání štětcem (například od AVONU za 79,-, ale mají ho téměř v každé drogerii). Tento štěteček je senzačně šikovný, perfektně totiž utváří puntíky a zdruhé strany proužky.
Můžete si tedy vymyslet mnoho dalších vzorů, aby se nejednalo jen o suše "natřenou plochu".

Jak má taková konkrétní práce vypadat se můžete mrknout ve videu. Vše jsem detailně zaznamenala. :-)

DOMI na BRAVOwebu s Hazzou!

25. března 2014 v 19:58 | Dominikísek-Dominika Nováková
Mé nejnovější video týkající se Harryho stylu z roku 2012 můžete nalézt už i na BRAVOwebu! :-)

Harry Styles 2012

HOW TO LOOK (& ACT) LIKE HARRY STYLES!

23. března 2014 v 8:35 | Dominikísek-Dominika Nováková |  VIDEA
HOW TO LOOK (& ACT) LIKE HARY STYLES (One Direction)

♥ SPRING STARTS TODAY!!! ♥

20. března 2014 v 18:50 | Dominikísek-Dominika Nováková

Můj nový balzám na rty a pod ním srdíčkové kolíky! :-)
Jak si usnadnit čtení na čtečce. :-)
A jedna "Japan". :-)

Zhotovení šatů

14. března 2014 v 14:04 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES
Přátelé, tak jsem se zapojila do soutěže o zhotovení šatů. :-)
Zaslala jsem můj návrh, který se sice nelíbil uměleckým školám, ale třeba se bude líbit vám. :-) Nepřestávám kreslit, ani navrhovat a byla bych ráda, kdybyste zahlasovali pod obrázkem (V TOM ODKAZU) "like".
Moc to pro mě znamená.

KLIKNI →SEMKA←
DOMI ve filmu 10 Pravidel

13. března 2014 v 18:09 | Dominikísek-Dominika Nováková |  ARTICLES
Možná jste zaznamenali, že jsem odpočítávala tento týden. Jednalo se totiž o předpremiéru filmu 10 pravidel (jak sbalit holku), kde jsem měla tu možnost si také zahrát. :-)

Nemusíte se však bát, že byste ho již propásli - pravou premiéru má totiž až 20.března a opravdu se jedná o parádní film plný komických momentů. :-)
Člověk čeká komedii, ale takhle povedená ho velice potěší. :-)


Natočila jsem video, kde se nachází pár zážitků z natáčení, fotografie s herci ale i přáteli a díky čemu jsem se vlastně do filmu dostala.
Vrcholem filmu pro mne bylo, když jsem se opravdu nalezla i v titulkách! :-)

PŘEHRÁT VIDEO


Sprchový gel 2-in-1 Freeman Exfoliating BODY WASH Blackberry

12. března 2014 v 14:29 | Dominikísek-Dominika Nováková |  plet
Jelikož jsem takový menší maniak, co se týče používání všech možných vonných olejíčků, parfémů, šampónů a samozřejmě i sprchových gelů, představím vám jeden, který se ke mně v nedávné době dostal.

Jedná se o 2-in-1 Freeman Exfoliating BODY WASH blackberry, tedy 2v1 tělový zjemňující šampon! (Tělový šampon a peeling.)
Tato 2v1 přírodní kompozice extraktu z ostružin, vitamínu A a drobných částeček ze skořápek vlašských ořechů důkladně čistí a zároveň vyhlazuje povrch pokožky celého těla. Zanechává pleť čistou, jemnější a oživenou.

Řekla bych, že je spíše pro ženy, avšak pánové jím vůbec nepohrdnou. A snad jako jediný z mála vám opravdu kůži "propeelinguje", řádně vyčistí a v neposlední řadě slaďoučce provoní. Děsně moc se mi líbí i cena na poměr obsahu sprcháče. Má sytě fialovou barvu s drobnými peelingovými kuličkami. Přišlo mi komické (kdy jsem se opravdu nepatrně zasmála), že je gel hodně mazlavý. "Vyklopíte" si ho na stehno a sám mazlavě sklouzne po celé délce nohy.
Občas jsem ho při koupeli musela lovit v hlubinách vod, načež jsem hned zjistila, že si nemusím lámat hlavu nad tím, že jsem právě o část gelu přišla a budu si muset vymáčknout další.
Kdepak, i pod vodou zachoval svou strukturu, je stále sjednocený, jen tak se nerozpadne a ani nerozpustí. Proto ho opravdu stačí jednoduše vylovit. Sice je pravda, že jsem právě použila slovo "jednoduše". Popravdě se může stát, že zase opětovně do koupele vyskočí, ovšem pokud z rukou vytvoříte kalíšek, podaří se vám ho znovu nanést na kůži a rozetřít, jako byste zrovna vymáčkli nový z balení.
Tady jej seženete:

L'amôur in love

8. března 2014 v 16:13 | Dominikísek-Dominika Nováková |  móda
Někdy se stane, že nemáte dostatek slov.
Úžasným příkladem pro dnešní den se stala tato L'amôur mikina... <3

...děkuji, že mi patříš.

Holčiny nosí DOMI z eshopu MyHers1

6. března 2014 v 13:54 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES
Včera, kdy Anet sdílela fotografii make-up artistky Patty, která je známá především díky svému youtube channelu - se mi zase pro jednou zvedla nálada, jelikož i k ní se již dostalo mé tričko Starbucks Blogger a zároveň tričko eshopu MyHers1! :-)

Patty: ,, Keď hľadám inšpiráciu na nové video, moja pomoc je jednoznačná. Veľa dobrej kávy! No keď sa moja obľúbená káva spojí s módou, výhra je zaručená.
Ďakujem
http://myhers1.com/ za skvelé tričko a dobrý nápad.
Patty "

Ještě další fotografie také z eshopu MyHers1 - tentokrát i channel, které si zakoupila Kačka! :-)
"Děkuji vám! Ty trička jsou vážně bomba, jen tak dál!:-)" - celý článek

instagram - klucikk
"Dekujuuuuu 💗💖💗💖👍!"

"New outfit for summer ☀"

March! What is comming...?

5. března 2014 v 13:03 | Dominikísek-Dominika Nováková
Přemýšlela jsem, o jakých novinkách bych vás informovala, nakonec jsem si řekla, že to nechám na nějaký jiný den a jen shrnu fotografie z instagramu - dominikisek. :-)
Je neuvěřitelné, že už je březen, všechno tak šíleně letí. A člověku pořád přijde, kolik má času...

Mám v plánu napsat pár článků - jeden o sprcháči, který mi přijde velice komický. Ten jeho obsah je totiž opravdu neuvěřitelný.
Poté další, nejspíš o nové kolekci, kterou připravuji. Zároveň poté článek o džínách (na kreslení, kam chodím, přijede holčina, která momentálně dělá diplomku z textilu, přiveze džínsy a budeme dle fantazie vytvářet... díla! :-) 10.května poté pojedeme své práce prezentovat do Rakouska a já si říkám, kde na to všechno beru čas, když se v květnu maturuje.
Další článek o domácím laseru proti chloupkům - velice užitečná věc; a ta další o domácí galvanické žehličce proti akné, kterou si momentálně zlevněnou o čtyři tisíce také zakupuji. :-)
Čeká nás toho poměrně mnoho. :-)

1D Weekend - Po stopách 1D

2. března 2014 v 9:15 | Dominikísek-Dominika Nováková |  VIDEA
Včera jsem myslela, že se k tomu vůbec nedostanu, ale nakonec jsem se překonala a přináším vám druhý díl 1D Weekendu! :-)
Tentokrát nese název: Po stopách One Direction

A zde si můžete přečíst článek na téma: One Direction knížka

Dívky nosí DOMI's One Direction Collection!

1. března 2014 v 11:49 | Dominikísek-Dominika Nováková |  FASHION DESIGNES
Ráda bych celý tenhle článek věnovala holčinám, které si někdy pořídily moji vlastní DOMI kolekci. :-)

Jako první je Míša, která si přála tričko s Harrym. Vše proběhlo poměrně rychle a hlavně v pořádku. :-) Dokonce mi již zaslala svoji fotografii, kde nosí tričko Harryho z DOMI's One Direction collection! :-)

Zuzka byla z triček nadšená, takže si zakoupila hned dvě! :-) Liama, Nialla.
Vzala je na krásnou cestu na hory do zahraničí. :-)

A konečně i Lucka s Louisem! :-) Úžasné! :-)