Červenec 2014

Teri Blitzen with DOMI's One Direction Collection

31. července 2014 v 18:52 | D O M I
Mnohokrát děkuji Teri Blitzen, že mě zmínila ve videu! :-) A tričko DOMI's One Direction Collection s Louisem Tomlinsonem jí velice sluší! :-)

SPUSTIT VIDEO


Rozhovor na Krásné.cz

28. července 2014 v 19:19 | D O M I
Pro tento týden na mě vyšla řada a vy se tak o mně můžete něco více dozvědět v rohovoru pro Krásnou.cz.
Zjistila jsem, že jsem o sobě vykecala docela dost věcí, které jsem jinde neřekla. :DLETNÍ TYP! BIOTHERM AQUASOURCE CC GEL

27. července 2014 v 17:46 | D O M I |  plet
Tady tohoto krasavce jsem před vámi tajila poměrně hodně dlouho, ale dnes jsem si řekla, že konečně vyjde na světlo a já vám o něm dám vědět.

Abyste byli v obraze, dám jako první vědět, že se jedná o novinku od BIOTHERM, čili Aquasource CC gel!

Ještě stále je ve světě přeci jen o něco známější zavedený BB krém, proto mi dovolte se podělit o vychytávku, kterou v sobě CC gel ukrývá.

V letních vedrech, kdy se nikomu z nás nechce naši pleť příliš zatěžovat, hledáme řešení, jak stále vypadat "vyhlazeně", bez nedostatků či mastné pleti. V normálních chvílích člověk zkrátka sáhne po makeupu, ale opravdu i cestou na pláž?

Nyní proto přichází na řadu tento CC gel, který mě překvapil již při samotném nanášení. Vymačkáváte totiž bílou hmotu, která během rozetření na pleti změní barvu v již výsledný lehký makeup.

Možná vás mate, že zprvu ty silné makeupy na léto tak zavrhuji, a přitom CC gel jako makeup vychvaluji. Rozdíl je v tom, že se jedná o opravdu tenounkou vrstvu, kdy není pokožka zatěžována. V létě máme obecně i pleť (díky sluníčku) zlepšenou, proto se stává, že není třeba akné, kterou v zimě máme mnohem více, nutno zakrývat.

CC gel dá náznak zdravé pleti, jasnosti a matnoty a navíc dlouho vydrží!

CC má i současně mnohem větší krycí schopnost než BB a barevně sjednocuje pleť. Přesto stále má však lehčí texturu než make-up, tudíž jej na pleti tolik nevnímáš a navíc se neusazuje na vráskách jako tomu může být u nekvalitního make-upu.

Internetový prodej není oficiální a nemůže se zaručit původ výrobků, originalita a kvalita - datum spotřeby atd."
Zkuste se proto porozhlédnout například v síti parfumerii Fann, Marionnaud, Sephora, Douglas, nebo My Tesco.

Informace o mé první návrhářské soutěži

26. července 2014 v 13:26 | D O M I
Hodlám se ještě do konce července zapojit do mé první návrhářské soutěže a tak jedu jako na obrátky, abych vše stihla, protože jenom podmínky účasti jsou poměrně drsné a náročné na splnění.
Přijde mi, že je okolo spousty papírování, vzorků, skenování apod.
Možná nejsem zkrátka jenom zvyklá a je to absolutně normální záležitost.

Jde tu o dvě věci - bojím se, abych vše splnila dle podmínek a byla jsem vůbec zařazena do výběru, koho by mohli porotci vůbec potencionálně vybrat, kdo se již té módní přehlídky a tedy i samotné soutěže zúčastní (ze všech přihlášek se bude vybírat 10 návrhářů).

Mám prozatim navrhnuté jedny šaty, které mám DOKONCE již připravené k nošení. Tak tedy doufám, že to nebyla práce nadarmo. :-)

Teď ještě dodělat návrh druhých, aby se této soupravě dalo vůbec říkat kolekce.

Chtěla jsem vám sem dát fotografii mého návrhu, OVŠEM se bojím, jestli náhodou nestojí v těch podmínkách nějakým malým písmem, že se nesmí před soutěží zveřejňovat.

Já to proto raději ze svého účtu na instagramu smažu, ale kdo viděl, viděl. ;-)

Zbav se chloupků na rukou, nohou, bříšku!

19. července 2014 v 13:12 | D O M I
! SOS CHLOUPKY !

Napadlo mě sdílet možná velice nápomocný článek pro ženy a dívky, kor teďka v létě, máte-li problémy s chloupky na rukou, nebo na břiše, ale i nohou!
ZBAVTE SE JICH BEZBOLESTNĚ!

SpeedArt - Teri Blitzen

18. července 2014 v 10:35 | D O M I |  DRAWING
Bylo moc hezké gesto, když jsem zjistila, že mě Teri Blitzen sdílela na svém facebook účtě (ODKAZ ZDE). :-) Proto jsem se jí, jako poděkování, rozhodla vytvořit SpeedArt. :-)

D O M I instagram
D O M I facebook

Loreal Paris Matující tekutý make-up (Nude Magique Eau De Teint)

15. července 2014 v 15:38 | D O M I |  plet
Opravdu dlouho jsem hledala kandidáta pro ten nejlepší letní makeup a mohu říct, že doposud jsem našla pouze dva, které za tyto pravé (přesně vhodné pro letní počasí) považuji.
Ihned se vám proto zmíním o novince na trhu, kterou je makeup od loreal a sice NEW NUDE MAGIQUE EAU DE TEINT.
Pyšní se jedinečností, kterou opravdu jen tak nějaký přípravek nemá. Jedná se totiž o první revoluční makeup, který je lehčí než voda!
Nechte se inspirovat stránkou: http://www.krasa.cz/
Rychle totiž vytváří strukturu, která okamžitě splývá s pokožkou a vytváří pocit, jako bys makeup ani neměla a to při perfektním krytí.
Jelikož se nyní v červenci a srpnu málokterá dívka ráda napatlá všemi možnými líčidly, dává proto přednost jednoduššímu líčení. Právě tento makeup je tedy vytvořen pro "nahé" líčení bez vrstev a pro zářivý, zdravý vzhled pleti. K tomu všemu stačí pouhá kapka na prsty.
Kdo říká, že makeup musí zatěžovat pokožku?
Nude Magique Eau De Teint lehčí než voda, lehčí než pírko.
Samotný vnitřek makeupu je v krásném unikátní a jedinečné lahvičce, což dělá z toho přípravků originální i díky svému designu.
Osobně se pro mě stal na léto 2014 kandidátem číslo 1!!

Ukuchti si INSTAGRAM!

13. července 2014 v 9:09 | D O M I |  ARTICLES
Přináším vám velice jednoducho-složitý návod, jak si takový instagram ukuchtit. ;-)
Veškerý postup naleznete ve videu. :-)

1.díl AMERICAN DREAM - o DOMI

5. července 2014 v 14:49 | D O M I
Tak přátelé, můj youtube kanál dosáhl 1 500 odběratelů a udělalo mi to převelikou radost, děkuji!! :-)

Proto jsem se rozhodla se do toho opřít, a konečně zveřejnit 1.díl AMERICAN DREAM!

Tady ho máte! :-)