Srpen 2014

D O M I & Tenhle gay je b-o-ž-í!

30. srpna 2014 v 20:32 | D O M I |  D O M I a...
Neznám sice moc gayů, ale tenhle je boží.

V jeden krásný letní den jsme se měli sejít v restauraci u lesíka. Sama osobně se tam vyskytuji poměrně často, a proto se dalo očekávat, že při návštěvě Timothyho by to nebylo jinak.
Doteď jsem o něm slyšela pouze z povídání, jako o milém, vtipném, dětském a vždy optimisticky založeném chlápkovi, zcela ignorující svůj přes-čtyřicátní věk.

Jelikož je Timothy i ranní ptáče, byl v restauraci téměř o hodinu dříve.
Stál na terase, a jakmile spatřil naše auto, jeho ruka rychlostí blesku vyletěla do vzduchu a začal pouze dlaní mávat jako splašený! (Přála bych vám vidět ty rozzářenná očka).
Všichni jsme vyšli a mířili si to za naším přítelem. Do cesty mi ale stihli vstoupit dva malý pejsánci, u kterých jsem bohužel nepoznala rasu. Tedy, jeden byl pudlík.
"No tak, Elinko. Sedni!" přikázal Timothy pudlíkovi.

K mým známým, kteří se s Timothym znali lépe než já, přišel, a vzájemně si věnovali letmý polibek. Já obdržela jen hodně hlasité a úsměvné: "AHOOJ!"
Všichni jsme se usadili a najednou se Timothy dal do takového smíchu, který byste možná popsali, jako roztomilý.
"Hihi, víte co se mi stalo, holky?" podíval se na nás v kruhu a na tváři se mu zobrazil provinilý výraz.
"Jen co jsme přijeli, Elinka celá nadšená vběhla dovnitř k té milé paní servírce," pronášel tak dívčím hlasem, až jsem se musela usmát, "Elinka jim počúrala bar." uchichtl se.
Všechny, jak jsme tam seděly, jsme se daly pouze do smíchu. Nevím, jestli tím, jaký měl jeho pudlík měchýř, nebo tím, že to zkrátka řekl tak nevěřícně vtipně.
"No, tak jsem se té paní omluvil, a slíbil jí, že už jsem příště nepojedu." zcela upřímně ukončil jeho nevědomky, pro nás, "funny story".

Timothy si pak vzpomněl, že je vlastně daleko od svého velkoměsta, a rozhodl se, jako správný gentleman, který chce vypadat velice "nepražácky", pronést: "Takže holky, vy tu máte někde ty jeskyně, co?" znovu ten hlas.
Odmlasknul si: "Ááá, počkejte. Too.." protahoval každé slovo a znovu nahodil šibalský výraz. "Víte, já nechci vypadat jako nějaký pako...to jsou ty jeskyně... jako tady pod náma?"
***
Všichni jsme odjeli na chalupu a když všechna auta zaparkovala na vedlejší zahradě, Timothy otevřel kufr a vytáhl všechno kempovací zařízení.
"Eh, Timothy, budeme bydlet a i spát v chatě." opravily jsme ho všechny.
Nastala další půlhodinka přemlouvání, že nebude zkrátka spát sám venku na odlehlém poli, zatímco my budeme ležet v zařízené chalupě, s přívodem teplé vody a proudu.
Odrfrkl si a začal trošku uraženě házet zase všechno vybavení pro přežití do kufru: "Ccc, holky, a já si sem táhnu všechny ty vaše vesnický potřeby, abych byl připravenej..."
Posední, co držel, byl ešus. Zkoumavě na nás pohlédl: "A co tohle?"
Jedna z nás ukázala směrem ke kufru. "Máme talíře." A hodil ho uraženě zpátky do kufru ke stanu.

Usedli jsme pod pergolu, kde Sára vytáhla pití, které měla na starosti. Každému nalila, a to už se Timothy bavil s Gabčou o výchově psů.
"Ty, Gábi..." začal nenápadně, "ty seš stejně hrozná, ty toho svého pejska vůbec nemiluješ." a vášnivě se snažil hladit Elinku i Bárinku současně.
"Ty moje holčičky všude se mnou běhají. A i se mnou spí. Ty jseš fakt hrozná, ví vůbec tvůj Rox, že ho máš ráda?" a znovu popusinkoval Elinku s Bárinkou.
Když se jednalo o psy, nedal si nikdy nic vysvětlit. Prý je láska zkrátka na prvním místě. A vůbec by prý pro něj nebyl problém, kdyby taky měl Gábinýho Roxe - Bernského salašnického, dospělého psa. V posteli.

Nakonec jsme se dostali k tomu, aby nám Timothy vyprávěl o jeho příteli. Nepatrně zrudl, ale hned se dal celý natěšený do vyprávění.
Po chvíli se zdálo, že řekl to nejdůležitější, a tak jen lovil v paměti, aby nám ještě něco pověděl.
Začal si hrát s prsty a usmívat."No, a tak jsme se sešly teda u Gordona, bylo tam poměrně plno, ale po chvíli se to..." zastavil se, když nahmatal Hančinu kabelu.
V ten moment jí první věnoval tichý, ale velice hbitý pohled, který následoval ještě rychlejš úchop: "PANEBOŽE, HANI!... Ty-máš-GUESSKU!" poslednímu slovu věnoval asi pět vteřin, aby rázně zdůraznil "éééé" a "ůůůů".
Myslím, že tohle byl ten moment, kdy jsem ho začala milovat.
Nakonec ještě nezapomněl dodat: "Heleďte, slyšel jsem, že teď všichni mladí komunikují přes takový ten twitter. Tak jsem si ho taky založil. Normálně věřte, nebo ne, ještě jsem nepřišel na ovládání." a začal zkoumat svůj mobil.

Je to tak senzačně nabíjející a úžasný člověk, že mi jeho odjezd chybí doteď. Ráda bych dodala, že ačkoli si s náma "hraje na takové menší pako", tak má úctyhodné zaměstnání, a jako člověk je velmi chytrý a inteligentní.

Vzpomínám na něj jako na oblíbenou postavu z populárního filmu, se kterou se celý život přejete setkat.

D O M I & Dnešní svět patří mladejm

29. srpna 2014 v 21:28 | D O M I |  D O M I a...

Při prohlížení jednoho známého bulvárního časopisu jsem narazila na něco, co možná ostatní jenom tak prolétli a zpětně si to neuvědomili.

Nenašla jsem nic objevného, co by převrátilo celý náš svět naruby, i když… to od toho nemá daleko.

Na prvních stránkách se totiž psaly jak vychvalované, tak ale i pošpiněné názory na holčiny, převážně ve věku "-náct".

Chci tím říct, že… kdy se tyhle mladé slečny vlastně staly oficiálními veřejnými osobami? (Vzpomeňme si, jak si některé z nás i ve čtrnácti hrály s panenkami a nikdo o nás nikdy nikde nenapsal, ačkoli jsme těm bárbínám vymyslely sebelepší zamilovanou zápletku s Kenem).
Je to snad splněný sen (pro některé možná noční můra), kdy se vám zkrátka ze dne na den změní život k nepoznání?

Články jsem pročetla do konce a podívala se následně na internet. Sice je pravdou, že u většiny jsem nemusela bádat do nějakých divokých hlubin, jelikož jsem téměř s celou ukázkou těchto mladičkých slečen byla již dávno obeznámena.

Vše, co tyhle holčiny vytvářejí, jsou buďto jejich blogy s články, nebo videa o jejich životech, kosmetice a módě. Vše, co dělají, je, že vystupují na internetu.

Asi tak zrovna jako třeba teď já.

Pouze s tím rozdílem, že si mohou vydělávat sakra velký prachy jen díky tomu, že na tom populárním blogu, které čtou ještě o něco víc dvanáctileté slečny, se značky porvou, aby tam zmínila jejich jméno, či fotografii, jak "je" nosí.

Proto jsem si před pár hodinami cestou autobusem domů kladla otázku, kdy nastal ten zlom, aby se známé firmy (kde mimochodem pracují drsně vydření a vystudovaní pracovníci ve věku padesát plus) mohly přetahovat o pozornost jim prozatím duševně nevyrovnané puberťačce - neberte si to nějak osobně, všichni jsme si tím prošli.

Pozornost je dneska silné slovo. Každý by ji chtěl, ale ne každý ji dostane. Vlastně také - ne každý si ji zaslouží. A ten, kdo už ji má, měl by rozhodně vědět jak s ní nakládat.

Člověk, který se pohybuje ve veřejných kruzích, vlastně nevědomky inspiruje a ponouká ostatní kolem sebe.

Jaképak to asi je, bude-li mladičká holčina píšící blog, který navštěvuje spousty návštěvníků a obdivovatelů, chtít vypadat jako ona a co nejvíce se jí podobat.

To si pište, že pokud jim nakuká, že se neobejde bez silného makeupu a šminek na jediný den; bude-li vyprávět opilecké příhody s nejlepšími přáteli na světě a brát nezávazný pohlavní styk za prima zpestření večera, tak možná za nějaký čas to těm mladejm bude opravdu připadat jako normální život.

Ve skutečnosti si teď uvědomuji, že už zabíhám jinam, než jsem původně plánovala. Výskyt a vliv mladých celebrit na internetu může být samozřejmě svým způsobem riskantní, ale umí-li člověk v těchto vodách chodit, dá se najít mnohem více výhod.
Teď právě ten bod - umí ta mladá holčina "v tom chodit?"

Je až strašidelné, že celý vás život závisí na tom, jak si vedete jako teenager.

Přesně takhle bych vyzdvihla dnešní dobu...

Kdy se totiž stalo hitem, že nějaká módní návrhářka bude mít módní přehlídku?...

Stalo se šíleným hitem, že šestnáctileté děvče má svou vlastní módní přehlídku!

Kdy člověka dostalo do kolen, že osmadvacetiletá žena napsala bestseller?...

Dav totálně dostalo do kolen, když sedmnáctiletá holčina napsala bestseller.

Vidíte?


To si pak v devatenácti připadám jako starej páprda. Člověk se už ani netěší na narozeniny.

Díky ti, dnešní světe, jsi fakt kámoš, žes vytvořil internet a tolik mladých kreativních lidí, kteří jsou asi ještě pořád o něco rychlejší než já.

Takže teď už si můžu jenom jít zabalit kufry, nebo…

… nebo budu první devatenáctiletá, která…

D O M I & Krutá pravda velkoměsta

25. srpna 2014 v 20:45 | D O M I |  D O M I a...
Když jsem se přestěhovala do velkoměsta, očekávala jsem, že se každé ráno probudím s dokonalou pletí, která nebude potřebovat žádnou špetku make-upu.

Že si nasadím lodičky a ladně v nich přeskáču do nejbližší kavárny, abych mohla oslnivě nést kávu v pravačce, mezitím co bude levačka zaneprázdněna zvedáním telefonátů, souvisejících s vlastní budující kariérou.

Na konci ulice konečně zahnu za poslední roh a budu mít volný vstup do vysoké prosklené budovy slavného módního časopisu, či známé módní značky, na které se podílím, nebo televizní stanice.

Ou, první chyba.


Dámy, pokud chcete někdy v životě opravdu uspět, nikdy neprozrazujte své vysněné cíle.
Tážete se proč?

Je totiž velice možné, že své touhy náhodně vyřknete před někým, kdo doposud vůbec netušil, jaké možnosti může mít. Pak se tedy může stát, že se s dotyčným setkáte na stejném pohovoru o tutéž pracovní pozici, a náhoda, která je - jak je známo "blbec", přidělí ten vysněný plat a budoucnost vaší ještě do včerejška neobeznámené kamarádce.

A víte co? Já vám musím říci pravdu.

Nepamatuji se, kdy bych se ráno probudila s pletí hladkou jako dětská prdelka, přeci jen… deset let mi bylo před nějakou dobou a jsem to dítě štěstěny, které schytalo jednu z nejproblematičtějších pletí. Tudíž musím každé ráno dopřát svému obličeji tunu make-upu, který mi prodlouží práci v koupelně o pěknou čtvrthodinku.

Proto ráno nestíhám ladně přehupkat do své oblíbené kavárny, abych si vyzvedla svou oblíbenou kávu, kterou by mi prodavačka již při mém příchodu začala zautomatizovaně servírovat.

Pak už by mi stačilo jenom přebít ten fakt, že vůbec kafe nepiju.

Což mě asi teď zase řadí ke zmiňovanému desetiletému věku. Hernajs! - jak já chci pít kávu!

Ani nemluvím o svém telefonu, u kterého každý den… ba ne! Každou hodinu očekávám unikátní hovory, oznamující má pracovní povýšení, seznamy módních přehlídek, data odevzdání článků, focení modelek na titulní stranu…!

…jo, ty se taky nedostavily.


A to z jednoho prostého důvodu.

Za prvé, až doteď to byly pouhé obyčejné sny. Nikdo ale neříká, že se jednou nemohou proměnit ve skutečnost.

Za druhé, člověku přeci nemůže jen tak všechno padnout do klína. Ani by si nestačil uvědomit, že: "Jéé, já už piju kávu… a opravdu mi chutná!"
A za třetí, pokud člověk neuspěje, je to převelice dobrý začátek. Ne, je to ten nejlepší začátek, jaký se vám a mě může přihodit! Protože ten nám ukazuje cestu za vysněným cílem, abychom se o něj přeci jen ještě trošku poprali a pak osminásobně oslavili jeho naplnění.

Proto na vás apeluji - vybavte si veliký sen, který jste si vždy přáli splnit. Představte si, jak moc po něm prahnete a odměna se stále neblíží. Neustále vám mizí před očima, protože někdo jiný ho chce také, vy ale neustále svou touhu neopouštíte, ať se zdá sebevíc náročná.
Nyní ale zase bum, jiný vám ji přebral.
Teď už se můžete jenom vzdát, nebo…Gratuluji vám, máte inspiraci.

Luxusní GiveAway od BIOTHERM

21. srpna 2014 v 19:29 | D O M I
Sice léto, a s ním i prázdniny pomalu končí, přesto jsme si pro vás připravili takovou menší soutěž, abychom si i toto období co nejvíce zpříjemnili!

Můžete vyhrát úžasné ceny v celkové hodnotě několika tisíc, takže rozhodně čtěte dál, jelikož 3 z vás právě některé z cen vyhrají.

Princip je samozřejmě, pro vás, milé čtenářky, velice jednoduchý, především jde o to, abyste některé měly hnedka lepší den (samozřejmě v případě výhry, že?). :-)

Je tu pro vás připraveno celkem 6 cen, s tím, že:První vylosovaný výherce/výherkyně získá 3 ceny v hodnotě 3 000 Kč
• Aquasource Masque
• EAU Pure
• Firm Corrector

Druhý vylosovaný výherce/výherkyně získá 2 ceny v odnotě 2 000 Kč
• Aquasource Masque
• Firm Corrector

Třetí vylosovaný výherce/výherkyně získá 1 cenu v hodnotě 1 000 Kč
• EAU Pure

Teď ten nejtěžší úkol, ale také nejzábavnější! :-)

K nabídce máte celkem 3 produkty značky BIOTHERM, přečtěte si, na co se můžete těšit!

1. Firm Corrector
Zpevňující tělový koncentrát (s velmi příjemnou texturou)
Výtažek z L. Ochroleuca stimuluje síť vláken pokožky. Posiluje složky, které napomáhají obnově její pevnosti.

2. EAU Pure
Povzbuzující chladivá voda
Pokožka je oživena, intenzivně osvěžena, svěží vůně pomáhá objevit přírodní krásu.

3. Aquasource Masque
Intenzivní hydratační maska s koncentrátem z termální vody vyřeší problém dehydrované pleti.

--- SOUTĚŽ UZAVŘENA ---

VÝHERCI:

1. místo Lenka Kub. (leakb@seznam.cz)

2. místo Valérie (Vavad@seznam.cz)

3. místo Anna Puldová (a.pulda@seznam.cz)


Soutěž trvala od 21.8. do 31.8.


Výherce v ten den vylosuji a sem i napíši jejich jména. Ovšem nebojte se, nemusíte pečlivě tento článek sledovat - pokud byste vyhráli, ihned vás kontaktuji na vámi uvedený e-mail.

O konfekční velikost menší! Bellinda Active Slimmer Tights

16. srpna 2014 v 14:24 | D O M I
Zhubněte o jednu konfekční velikost za 28 dnů!


Říkáte si, že byste se přeci jen rozhodla dokopat k nějakému lehčímu posilování, či menší úpravě jídelníčku, abyste už opravdu KONEČNĚ docílila vysněné postavy?

Častokrát jste tak možná udělala, ale po chvilce se vám vytratila motivace, či nadšení v tom pokračovat, když výsledky nejsou zatím nikde vidět.

Proto se chci s vámi podělit o pomocníka, který vám k vaší vysněné postavě dopomůže rychleji a výrazněji!

Jedná se o, na první pohled, obyčejné silonky, ovšem s jednou aktivní složkou: "Active Slimmer".
Silonky od Bellindy jsem si vždycky přála vyzkoušet a jsem ráda, že konečně doma jedny mám.

Konkrétně mám doma Bellinda Active Slimmer Tights: http://www.bellinda.cz/katalog/produkt/active-slimmer-tights

Punčochové kalhoty vám pomohou docílit štíhlejší siluety během 28 dnů, a to až 2,2 cm přes boky a 3,5 cm přes stehna!

Vše funguje vlastně díky materiálu a konstrukci vyrobené z inovativního polyamidu s integrovaným komplexem Acti Mineral Complex, který v kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a posílá jej zpět infračervenými vlnami.
Mimochodem - také vyhlazuje celulitidu.

Osobně, abych viditelných výsledků docílila co nejrychleji, rozhodla jsem, já nadšenec pro nové testování, silonky nosit i jen tak doma po práci.
To znamená, že jsem je na sobě měla třeba přes 6 hodin denně (samozřejmě s pravidelným přepráváním), a rozhodla jsem se vysadit z jídelníčku nezdravé věci (v tomhle kroku jsem zas tak razantní nebyla - zkrátka bez sladkého a mastných jídel).

Pokud do svého denního programu zařadíte i nějaký ten pohyb, je jasné, že už by se mohla vaše postava dávat hezky dokupy, ale navíc vám v tomhle případě budou silonky fungovat o stošest, a viditelnější výsledky spatříte téměř po 14 dnech.

Osobně silonky jsem užívala 28 dní, ale podařilo se mi již zhubnout přes boky o 2 cm a přes stehna o 2,5 cm. :-)

Vyzkoušejte samy!

HOW TO LOOK (AND ACT) LIKE DEMI LOVATO

2. srpna 2014 v 20:32 | D O M I |  VIDEA
První krok! PŘEHRÁT PRVNÍ VIDEO. :-)
Video inspirované Demi Lovato z videoklipu Here We Go Again:

HOW TO LOOK (AND ACT) LIKE DEMI LOVATO

Plus možnost koupě trička s Demi Lovato - pište na e-mail: domca.n@seznam.cz