Blondýnu oblbli Karel s Maxem

24. října 2014 v 22:46 | D O M I |  D O M I a...
Netuším, kdy nastal ten zlom, kdy jsem přidělila politologii statut mého nejoblíbenějšího předmětu.
Vždyť já mu přeci vůbec nerozumim!
No což, víme, že opovrhovaného chleba si nakonec ukrojíme největší krajíc. Tak, a mám to.
A tak jednoho krásného politologického dne jsme si měli určit, na jaképak známé osobnosti z této oblasti vytvoříme referát.
Ovšem, co se stane, když položíte na stůl papír se třiceti jmény politologů a jako učitel dodáte: "Tak… rozdělte si to."
V tu ránu se všichni rozběhli jako hyeny a začali samozřejmě hledat jména, která jim alespoň trošku něco říkala.
Padlo mi oko na jednu blondýnku, která zůstala sedět a nevinně koukala na drásající se dav. Párkrát zamrkala a potom velice pomalu přistoupila k papíru.
Co jsem tak zaslechla rytmické klapání, došlo mi, že na dvanácticentimetrových podpatcích by opravdu ty chlapské chlupaté ruce u papíru nepřemohla, tak si počkala holt na to co zbyde.
Najednou tam stála taková celá zoufalá a nešťastná, až jsem myslela, že jí ty modré kontaktní čočky vyplavou na tvář. I s umělými řasy.


Jen tak mezi námi - nás učitel je skvělej, toť důvod, že mě předmět, který jsem z celého srdce nesnášela miluji.
Rozhodl se tedy projevit trošku empatie - je to přeci roztomilá blondýnka, a když tam již delší dobu zamlkle postávala, tak řekl, že tý dáme něco lehkýho.
"Tak si vemte slečno Karla Marxe."
Blondýnka rychle zamrkala a poté celá zrudla. Nejen to, zuřila. "No pane profesore! To není vůbec fér! Proč já musim mít dva referáty?!!
Když konečně smích ustal, usměvavý učitel suverénně dodal: "No, tak budete mít dva referáty."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Celene Celene | Web | 25. října 2014 v 12:25 | Reagovat

Ahoj Domi, po dlouhé době, co jsem trochu vypadla z blogového světa kvůli práci se pomalu opět vracím a náhodou jsem se teď proklikala na Tvůj blog, což mě potěšilo :) mrkla jsem na pár Tvých videí a přečetla pár článků, píšeš fakt dobře :) Jen tak mimochodem, vzpomínáš si na mě aspoň trochu? Byl by trochu trapas, kdyby ne :D Chvilku jsme si psaly v době, kdy jsi uvažovala o režii, ale co jsem tady teď pochytila, tak ses rozhodla pro dráhu módní návrhářky, což je taky super a hrozně mě nadchla ta Frozen přehlídka! :) Držím Ti palce! :) Jen jsem tady nevyčetla nikde kamže to chodíš na vejšku, že tam máš politologii, co studuješ za obor? jinak ta slečně chudák se tam vyskytla asi omylem ne :D Budu ráda, když mi odpovíš na můj blog, měj se krásně a ať se daří ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama