Červenec 2015

Zbav se žlutého odstínů ve vlasech + následná péče

17. července 2015 v 13:52 | D O M I

Pokud si své vlasy zesvětluješ do blonďata, jistě víš, že občas mají tendenci žloutnout a rezavět. Abys nemusela neustále chodit ke kadeřnici, pojď se mrknout na domácí zesvětlení.
_______________________________________

Budeš potřebovat SILVER šampon (třeba z drogerie), nebo lépe nějaký zakoupený v kadeřnictví.

Celý fígl je v tom, že jej nenecháme působit pouze předepsaných 5 minut, ale rovnou 60 minut. Vlasy to pravděpodobně hodně vysuší, tudíž se pojďme podívat na potřebnou následující péči.

Pokud jsi ještě nezaznamenala luxusní šampon s kondicionérem BAD HAD TIGI, mrkni na to v mém videu. Jsou přesně na vysušené a poničené vlasy, tak rozhodně neváhej a vyzkoušej! Voní po melounu!
A pokud chceš být ke svým vlasům opravdu něžná, tak ti budou vděčny za GLISS KUR sérum DEEP-REPAIR - znovu na vysušené poškozené vlasy.

A před každým fénováním a žehlením NIKDY nezapomeň je na horko připravit. Například si pořiď GLISS KUR THERMO-PROTECTION.
Zkrátka se mrkni na video, tam nalezneš vše do detailů, plus porovnání PŘED BARVENÍM A PO NĚM.

Typ na knihu: 21 letá panna hledá odpaňovače!

10. července 2015 v 17:34 | D O M I

Dámy, nalákám vás na příběh, po kterém se budete cítit jako bohyně!
Kolikrát se vám stane, že je vám jedenadvacet, jste panna a všichni si myslí, že je to kvůli vašemu náboženskému vyznání…

Kdepak! Ellie se chce zarputile tohoto břímě zbavit a ne a ne se jí daří nalézt odpaňovače.
Přitom nároky nemá vůbec vysoké - jen se má jednat o mužské pohlaví, které je zdravé a má vůli to s ní dotáhnout dál, než na druhé rande.

Nebudu vám lhát, že se to opravdu nikdy nestalo, ještě takhle na střední chodila s opravdovým idolem, který ji dokonce jednou večer pozval k sobě.

Celá nadšená, že se té proklaté panenské blány zbaví, hlásila už den předem své nejlepší kamarádce.
Ten večer s chlapcem probíhal báječně - zkoukli film, objímali se, hladili, líbali, až dokonce došlo k vysvlečení. Když ale Ellie chtěla víc, než jen další "nudné doteky", odvětil ji na to se slovy: "Ale prosim tě, Ellie, vždyť jsi ještě panna. To si počkej na toho pravého, tohle si na ruce nevezmu." Vůbec za prvé nechápala, od koho to mohl asi zjistit, ale další důmyslný pohled do jejího klína jí dal odpověď. Mohutné křoví.

A večer skončil.

Z dalších pokusů se vyklubalo například to, že ji dotyčný považoval za lesbu; jiný chlapec se zase po jejich prvním polibku rozhodl vytasit s tím, že je gay a že mu vlastně hrozně moc pomohla!

A pokud to vezmeme z nejdůležitějšího vizuálního hlediska - ten, kdo spatřil její klín, nebyl dvakrát nadšený.

Jelikož byla Ellie panna, vůbec netušila, jak se zatraceně ty ženský tam "dole" upravujou! Po chvilce se rozhodla s tím svěřit kamarádce, která žila odlišný život coury.
Doporučila ji různé typy depilací, jelikož Ellie byla schopna se sama ve sprše celá zakrvavět. Najednou se tak z jejího křoví stal playboy zajíček, nebo i Hitlerův knírek - dle jejích slov.

Při jednom z dalších sezení s kamarádkou je ovšem picnul do hlavy parádní nápad.
Proč se nikde nemohou dočíst, jak se má ženská dobře a bezpečně oholit? Nevypadám tam dole hrozně divně? Proč zatraceně to takhle mám?

Tak tedy vzniklo společně duo, které se rozhodlo jít pomalu ale jistě obohacovat internet. Bláznivá coura a nebezpečná panna.